הפוך על הפוך: Cooler Master מציגה קירור מים חדשני • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחציוד הקפי

הפוך על הפוך: Cooler Master מציגה קירור מים חדשני

לא מוצאים מקום לרדיאטור נפרד במארז שלכם? הקירור החדש הזה נראה אוויר סטנדרטי ולא זקוק לכך

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


פתרונות קירור מים במערכת סגורה הופכים לנפוצים יותר ויותר עבור וגם עבור בעולם העיבוד השולחני המתקדם, תודות למחירים שיורדים בהדרגה מתמדת, תחרות שמתעצמת מדי יום ביומו וגם קלות שימוש ואמינות נאים – כל זאת בתוספת לביצועים שלרוב טובים יותר מאלו של כל קירורי האוויר באשר הם, ושקט מרשים בפעולה.

עם כל זאת, לא כולם אוהבים את הצורך המובנה בקירורי המים להתקנת יחידת רדיאטור בהתבסס על אחד (או שניים) מהמיקומים המיועדים למאווררים במארז המערכת – משהו שעשוי להיות מאתגר ובעייתי במחשבים קומפקטיים או עבור אלו שמעוניינים בסידור כבלים מופתי ונקי. כעת, יתכן שיש להתלבטות הזו פתרון ביניים ממשי שעושה את העבודה.

לא דומה כמעט לשום דבר אחר בשוק
לא דומה כמעט לשום דבר אחר בשוק

קירור ה-MasterLiquid Maker 92 הטרי של Cooler Master הוא מים קומפקטי במיוחד במעגל סגור, שעוצב כך שיותקן ישירות מעל למעבד שבלוח האם – באופן שמקנה לו מראה דומה מאוד לזה של אוויר סטנדרטי בתצורת Tower (אך בתוספת ליתרונות המים שכבר הזכרנו קודם, באופן טבעי). רדיאטור קומפקטי וצמד מאווררים בקוטר 92 מילימטרים אמורים להעניק רמת נאה, ברמת רעש של כ-30dBoA.

ניתן לסיבוב על ציר על מנת להתאים באופן מיטבי למגוון גדול של לוחות ומארזים
ניתן לסיבוב על ציר על מנת להתאים באופן מיטבי למגוון גדול של לוחות ומארזים

הקירור הבלתי רגיל הזה מעניק דרגת חופש למשתמשים עם יכולת הצבה באופן אנכי שתתאים יותר ללוחות אם קטנים וצפופים במארזים קובייתיים, וגם יכולת הצבה באופן אופקי בלוחות אם גדולים יותר שתקטין משמעותית את גובהו הכולל של הפתרון.

מבטיח שקט מופתי, יחסית
מבטיח שקט מופתי, יחסית

ה-MasterLiquid Make 92 עתיד לצאת למכירה מסחרית רחבה במהלך החודשים הקרובים, עם תג מחיר שעתיד לעמוד על כ-100 דולר. שווה את הכסף? בקרוב נגלה, אבל זה בהחלט נשמע מבטיח.

clam


תגיות
Back to top button
Close
Close