הנייד החדש של דל: שש ליבות ועד 30 שעות עבודה • HWzone
CES 2020מחשביםמחשבים ניידים

הנייד החדש של דל: שש ליבות ועד 30 שעות עבודה

דגם ה-Latitude 9510 החדש יהיה זמין בתצורה קלאסית או בתצורת 360 מעלות היברידית לבחירתכם – ויש גם מודם מובנה שניתן להוסיף

לצד מסכים גדולים במיוחד, חשפה חברת דל לרגל תערוכת CES גם את חזונה עבור דור חדש של מחשבים לעולם הארגוני – עם מספר כמעט בלתי נתפס של תוספות אפשריות אשר נועדו להבטיח התאמה לכמה שיותר מתארים ומשתמשים בכל רחבי הגלובוס.

ה-Latitude 9510 בגרסת 2020 יציע מסך 15 אינץ' (בגוף של ממוצע עם מסך 14.1 אינץ') ברזולוציית 1,920×1,080 פיקסלים, בעל בהירות ממוצעת של 400 ניט וכיסוי של 100 אחוז ממכלול הצבעים בתקן ה-sRGB – עם גרסת "מסורתית" ללא תמיכה במגע ועם גרסה המצויידת בציר לסיבוב של 360 מעלות, פאנל בעל ממשק מגע (כולל עט ייעודי שישווק בנפרד) וחיפוי מגן מסוג 6.

שתי תצורות עיקריות לבחור – ואינספור תוספות חומרה ותוכנה בפנים להתאמה אישית מתקדמת במיוחד

בגזרת העיבוד תמצאו בניידים את מעבדי דור ה-Comet Lake-U מבית , עם ארבע או שש ליבות עיבוד פיזיות ועם או בלי תמיכה בטכנולוגיות ה-vPro שמעניקות יכולות ניהול רשתיות נוספות עבור העמדות שיכולות להיות רלוונטיות מאוד בארגונים גדולים שמספקים את הניידים לעובדים שלהם – בשילוב עם עד 16GB של LPDDR3 חסכוני אך וותיק וכונני בתצורת 2230 קומפקטית עם נפח מירבי של טרה-בייט ועם אפשרות לבחור ביחידות בתומכות בהצפנה עצמית מלאה (SED).

משפחת הניידים העדכנית תהנה מתמיכה בקישוריות Wi-Fi 6 (או 802.11ax) כפולת ערוצים, מערכת 10 בגרסת Home או בגרסת Pro, מערך אודיו נאה של ארבעה רמקולים וארבעה מיקרופונים, זוג חיבורי 3 עם תמיכה לאחור בממשקי USB Type-C כמובן, יציאת HDMI 2.0 בגודל מלא, קישוריות Bluetooth 5.0, חריץ עבור כרטיסי microSD – ואפשרות בחירה בין 52 וואט-שעה סטנדרטית תומכת טעינה מהירה לסוללת 88 וואט-שעה מאסיבית שאמורה להעניק עד 30 שעות עבודה ללא חיבור למקור חשמל.

ה-Latitude 9510 נראה לא רע בכלל, עם מעטפת מתכתית אפורה בעובי של עד 17 מילימטרים בנקודה העבה ביותר ועם משקלים של 1.5 קילוגרם או מעט פחות בתלות במפרט הפנימי הנבחר                                                                                                                                                                                צילום: HWzone

לא מספיק מרשים מבחינתכם? את ה-Latitude 9510 ניתן יהיה לקבל עם מודם נתונים סלולרי מובנה מבית קוואלקום בטכנולוגיית 4G או בטכנולוגיית 5G, עם התבססות על כרטיס SIM פיזי או על eSIM וירטואלי, עם מצלמה קדמית בעלת חיישן קרבה וחיישנים אינפרא אדומים לזיהוי פנים בטכנולוגיית Hello, עם קורא כרטיסים חכמים פיזי, עם סורק טביעות אצבע מובנה בכפתור ההדלקה, עם קורא כרטיסים בממשק ועם יחידת TPM 2.0 חומרתית לשמירה בטוחה על מפתחות הצפנה ותעודות דיגיטליות. כל מה שרק תוכלו לבקש, כבר אמרנו?

גרסאות עם קישוריות 5G מובנית יהיו זמינות רק בחודש יולי – ואילו גרסאות עם הפצת אובונטו שתחליף את יגיעו בחודש מאי                                                                                                                            צילום: HWzone

ניידי ה-Latitude 9510 אמורים להגיע אל החנויות במהלך חודש מרץ 2020, עם תגי מחיר שיחלו ב-1,800 דולר הן עבור הגרסה הקלאסית והן עבור הגרסה עם מסך המגע – כאשר סביר להעריך כי שיפצור של היחידות עם חלק מאותן יכולות חומרה ותוכנה נוספות עליהן סיפרנו בפסקאות הקודמות יקפיצו את המחיר כלפי מעלה באופן משמעותי.

תגיות
Back to top button
Close
Close