יורשו של המלך: המארז החדש של CoolerMaster

הכירו את מארז ה-Cosmos C700P האימתני, עם תאימות מורחבת לחומרה גדולה וקירור מתקדם

עולם המארזים מתרגל לסטנדרטים ודרישות חדשות וכך יצרניות המארזים דוחפות את התעשיה לגבול עליון חדש בכל פעם. הפעם זה תורה של CoolerMaster תחת הזרקורים עם מארז ספינת דגל מתקדם במיוחד.

הותיקים שבניכם לבטח זוכרים את סדרת Cosmos. חלקם גם עבר אצלינו לביקורת. ממארז ה-Cosmos II המבריק ועד ל-Cosmos SE הצנוע יותר. הסדרה הזאת ידועה בנפח המרשים בליטרים לאחסון חומרה ובעיצוב העתידני והסולידי.

השוק רוצה RGB ו-CoolerMaster הפעם עונה עם ספינת דגל שעונה על צרכני המחשבים השאפתניים של היום. הכירו את ה-Cosmos C700P:

מארז ספינת הדגל מדגם C700P יורה בכל החזיתות בכל הנוגע לתאימות קירורי מים עם אפשרות לרדיאטור 360 מילימטרים בחזית וגם אחד בגג המארז. אלו שיחליטו להתקין רדיאטורים קטנים יותר יוכלו גם להינות ממיקום גמיש הודות להתקן המסילה שמאפשר הזזה של הרדיאטור מאשר מיקום קבוע כמו שיש במארזים רגילים.

מבט "מפוצץ" – מארז ה-C700P

דלת המארז עשויה זכוכית מחוסמת בעלת קימורים מקדימה ומאחור, והיא מושחרת. ישנם מסנני אבק קלים להסרה בקדמת המארז ובתחתית. כל חלקו העליון של המארז כולל תאורת RGB הניתנת לשליטה. הממשקים העליונים כוללים ארבע יציאות USB 3.0 מהירות ואפילו יציאת Type-C מודרנית.

המארז הגיע לאחרונה ארצה והוא מוצע במחיר מומלץ של כ-1600 שקלים. בהחלט לא למערכות המחשב הממוצעות, אך בהתחשב במחיר מארזי ה-Cosmos של שנים עברו, המחיר דומה למדי.