המקלט המאחד של לוג'יטק

ה-Unifying receiver של חברת לוג'יטק מבטל את הצורך במספר מקלטים אלחוטיים למקלדות ועכברים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חברת Logitech המתמחה ביצור ציוד היקפי משלל סוגיו (ממקלדות לעכברים ועד לרמקולים אלחוטיים) עתה מכריזה על קולקציה של עכברים ומקלדות אלחוטיים חדשים שכולם עושים בשימוש באותו המקלט. כולם ארוזים ונמכרים יחד עם המקלט החדש של לוג'יטק שנקרא "Unifying receiver". המקלט האוניברסאלי מהווה פיתרון לקטסטרופה של הכבלים והמקלטים משום שהוא יכול לשלוט בעד שישה התקני ציוד היקפי אשר תואמים לו. בנוסף, המקלט מאוד קטן ובולט רק 8 מילימטרים מיציאת ה-.


"בלוג'יטק, אנו תמיד מחפשים דרכים לעשות את החיים קלים יותר" אמר רורי דולי (Rory Dooley), סגן נשיא בכיר בחברת לוג'יטק. "עם המקלט היחודי החדש עכשיו תוכלו לבחור את העכבר והמקלדת שהכי מתאימים לכם בין אם אתם במשרד, בבית או בדרך".

המוצרים החדשים מפי לוג'יטק
מקלדת K350 – למקלדת זו העיצוב של מקלדת ה-Wave ועם עיצוב ארגונומי נועדה לספק מקסימום נוחות ושליטה. מקלדת K340 – מקלדת בעלת מערך מקשים סטנדרטי אך עם זאת גם מקלדת קומפקטית. נועדה לתפוס כמה שפחות חלל ולהיות נוחה לנשיאה ממקום למקום. עכבר M705 – עכבר ה"מרתון" הוא עכבר עם עיצוב אשר מתאים ליד ימין. עכבר זה קטן אך גם מדויק ומהיר. עכבר M505 – עכבר קומפקטי, ארגונומי ומעוצב בצורה כזו שמתאימה לימניים ושמאליים כאחד. לעכבר גם מאחזי גומי רכים לשיפור הנוחות.

לוג'יטק מוסיפה ומציינת כי מלבד ה-M505, כל המוצרים מתאפיינים בחיי בטרייה של שלוש שנים. עכבר ה-M505 מתאפיין בחיי בטרייה של 15 חודשים.

המקלט המאוחד
מקלדת K340
עכבר M705

זמינות ותמחור
המקלדות החדשות צפויות להגיע לחנויות בארה"ב ובאירופה בחודש ספטמבר במחירים של 60 דולרים עבור ה-K350 ו-50 דולרים עבור ה-K340. עכבר המרתון החדש, ה-M705, יעלה 50 דולרים וצפוי להגיע לחנויות באירופה בחודש אוגוסט ובארה"ב בתחילת 2010. ה-M505 לעומתו יהיה זמין בחודש אוגוסט גם באירופה וגם בארה"ב ויימכר בעלות של 50 דולרים.