המקלדת המכאנית המושלמת לבטטות הכורסה

חברת Cooler Master משיקה את דגם ה-SK621 האלחוטי והקומפקטי – שאינו מוותר על מנגנונים איכותיים מבית חברת MX Cherry הנודעת

מחשבים סלוניים קומפקטיים הם תחום שמתפתח במהירות, ואיתו גם ההברקות של יצרניות הציוד ההיקפי שנועדו לשרת את המשתמשים שיושבים במרחק גדול מיחידת העיבוד שלהם ובכל זאת רוצים שליטה מירבית ומיטבית.

חברת קולר מאסטר מקווה לזכות לעצמה בעוד כמה לקוחות ונקודות זכות עתה עם מקלדת ה-SK621 היוקרתית והייחודית שלה שמותאמת לקטגוריה זו בדיוק – עם פרופיל נמוך וגודל שהוא כ-60 אחוזים בלבד מגודלה של מקלדת 104 מקשים מסורתית, פעולה אלחוטית, הארה צבעונית מובנית ובעיקר מנגנונים מכאניים עדכניים מבית טוב.

גודל נוח במיוחד לשימוש על הברכיים, או על שולחן הקפה

ה-SK621 מבוססת קישוריות Bluetooth 4.0 לתמיכה בפעולה יחד עם עד שלושה מכשירים שונים, כוללת מחבר USB Type-C שמשמש גם לעבודה חוטית וגם לטעינה של הסוללה הפנימית המובנית ביחידה במקביל, ומסגרת עשויה אלומיניום ופלסטיק שמחזיקה במקשים עם מנגנוני Cherry MX Low Profile אשר דומים בהתנגדותם ל-Cherry MX Red אך אמורים להיות שקטים משמעותית (כיאה למוצר שנועד לשימוש בסלון לצד אנשים נוספים בסביבה, ולא בפרטיות בחדר האישי).

מנגנוני המקשים מכונים פרופיל נמוך גם בשל גודלם הפיזי – וגם בשל הפעולה השקטה יותר שהם מסוגלים לספק

המקלדת שוקלת 424 גרם ללא כבל, כוללת תדר דגימה של 1,000 הרץ ללחיצות, תמיכה בהגדרות מאקרו מתוכנתות מראש עבור חלק מהמקשים וכמו כן תמיכה במצבי הארה שונים – גם דרך יישום תוכנתי נלווה וגם באופן אוטומטי דרך קיצורי מקשים מתאימים. החסרון היחיד בכל הקונספט המעניין הזה הוא ככל הנראה המחיר, אשר עומד רשמית על 120 דולר באמאזון – נקווה לקיצוץ ולהשקה רשמית בארץ הקודש בזמן הקרוב.

מעוצבת גם מהצד האחורי – רק חבל שמחיר הבסיס מרתיע משהו