המסכים החדשים של דל: מסגרת דקיקה ו-HDR במחיר שפוי

החברה האמריקאית ניצלה את CES 2018 על מנת להוסיף עוד זוג מסכים למבחר המכובד שלה

עוד השקה מסקרנת של מהימים האחרונים היא של צמד מסכי מחשב – ה-S2419HM וה-S2719DM, עם גדלים אלכסוניים של 24 אינץ׳ ו-27 אינץ׳ בהתאמה כמובן.


ה-S2419HM מציע פאנל IPS ברזולוציית 1,920×1,080 פיקסלים סטנדרטית למדי, במעטפת מעוגלת עם עובי מירבי של 29 מילימטרים ועובי מינימלי של 5.5 מילימטרים, בשילוב עם מסגרת InfinityEdge דקה מאוד סביב התצוגה עצמה שיוצרים יחדיו עיצוב שבולט לחיוב בהשוואה לרוב המוצרים באותה קטגוריית מחיר. אך זה עוד לא הכל – שימוש בחיפוי בשם Iris Glass של חברת קורנינג מאפשר ליותר אור לחדור אל עיניו של המשתמש, ובכך בדל יכולים להצהיר על בהירות מירבית גבוהה של 600 ניט, שמספיקה בכדי לאפשר למסך להציג תכנים שמוגדרים תחת מטריית ה- הרחבה.

מוצרים מרשימים, מכל צד ומכל כיוון

למסך צמד חיבורי בגודל מלא בלבד, יכולת הטייה של התצוגה בזוויות שבין 5- מעלות ל-21 מעלות וכיסוי של מעל ל-99 אחוזים ממכלול צבעי תקן ה-sRGB, בתוספת לכיסוי של 85 אחוזים ממכלול תקן ה-DCI-P3. המחיר המומלץ – 300 דולר, עם זמינות מתוכננת החל מתחילת החודש הבא.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד מוגדר רשמית לתמיכה ב- בתקן התקציבי ביותר בתחום, השני לא – אך שניהם כוללים מאפיינים טכניים דומים מאוד

ה-S2719DM חולק הרבה מאפיינים חיצוניים עם אחיו הקטן, אך מתבסס על פאנל IPS בגודל 27 אינץ' וברזולוציית 2,560×1,440 פיקסלים מוגדלת, קצב רענון של 60 הרץ וזמן תגובה של 5 מילישניות לצד אותה שמעניקה בהירות מירבית של 600 ניט – ואף תאימות רשמית לתקן ה-DisplayHDR 400 הטרי של VESA. גם ה-S2419HM אמור היה ליהנות מתאימות לאותו תקן בסיסי, אך בדל רמזו כי הם פשוט לא הספיקו לאמת את העניין באופן רשמי לפני חשיפתו, כך שטכנית בשני המקרים מדובר כאן במוצרים תומכי , אף על פי שמדובר ב- באיכות שאינה מהקצה העליון של מה שקיים ואפשרי.

דגם ה-27 אינץ' יהיה זמין לרכישה אף הוא מתחילת פברואר 2018 – במחיר מומלץ רשמי גבוה יותר של 500 דולר.


שווה את ההשקעה הכספית, או שעדיף להתפשר על המראה ולהתמקד בתצוגה מתקדמת או זריזה יותר?

מדובר במסכים אשר מתיימרים לשלב עיצוב מודרני ונעים לעין עם יכולות טכניות ראויות ומחירים הגיוניים, מבלי להתפשר יתר על המידה באף קטגוריה. האם הם גם מצליחים בכך? אתם מוזמנים לחלוק את דעותיכם בתגובות.