המחשבים החדשים של Zotac: מרובעי ליבות מכל הסוגים והמינים

דגמי Zbox קופקטיים עדכניים וגם דגמים ראשונים ממשפחה חדשה לחלוטין שמבטיחה גדולים ואפשרות לשדרוג עצמי בנפח מצומצם

Zotac היא אחת מהיצרניות הפעילות ביותר בתחום המחשבים האישיים הקומפקטיים, ונראה כי יש לה כל כוונה להישאר כזו, עם השקה של עוד מספר מוצרים עדכניים אשר מצטרפים לארסנל הכמעט בלתי נגמר שכבר נמכר בחנויות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


החברה החליטה להקדים את משפחת מחשבי ה-NUC של עצמה ולהשיק את ה-Zbox MI640 Nano וה-Zbox MI660 Nano, שהם מחשבי מדיה מרובעים ומוקטנים אשר מאמצים את המעבדים הניידים החדשים והמוצלחים של אינטל: ה- i5-8250U המרובע בראשון, וה- -8550U המרובע בשני.

סביר להניח שבעוד מספר חודשים נראה דגם תואם ממשפחת חדשה של אינטל

כמו בדגמי ה-NUC, גם כאן הקונספט הור הרכבה עצמית חלקית על ידי הלקוח, ועל כן לא תמצאו במחשבים כונני אחסון או זכרונות RAM מובנים – מה שכן תקבלו בו הוא זוג חריצים לזכרונות במהירות של עד 2,400MT/s ובנפח של עד 32 ג׳יגה-בייט, מקום עבור כונן סטנדרטי אחד בתצורת 2.5 אינץ׳ וגם מודול מובנה שמספק קישוריות 802.11ac כפולת ערוצים וקישוריות 4.2.

גם מערך הכניסות והיציאות של המחשבים הוא עשיר למדי עם חמישה חיבורי USB 3.0 בסך הכל מקדימה ומאחור, צמד חיבורי USB 3.1 Type-C, צמד חיבורי Gigabit Ethernet, יציאת HDMI 2.0, יציאת 1.2 וקורא משולב לכרטיסי SD – כשהחלק המרשים ביותר הוא שכל זה נדחס בהצלחה בקופסה שנפחה הוא 0.85 ליטר בלבד. בקרוב בחנויות הקרובות אליכם.

יהיו גם גירסאות 'Plus' מוכנות של המחשבים עם זכרון RAM וכונן בנפחים צנועים – אך סביר להניח כי תעדיפו לבצע את הרכישה וההרכבה של רכיבים אלו במו ידיכם

המוצר החדש השני של עונה לשם MEK1, ולמרות שקשה להגדירו בתור יחידה שוברת שיאים במידותיה – מדובר במחשב מעוצב ומיוחד למדי שכולל אפשרות להחליף את כל רכיבי החומרה הפנימיים המרכזיים שבו ואינו מבזבז שום נפח מיותר כלשהו בדרך אל מטרה זו.

לא זעיר באופן חסר תקדים – אך מעניין ונראה טוב גם במקום בולט בתוך החדר

ה-MEK1 יוצע בגוונים לבנים ושחורים עם מעבד Core i5-7400 מרובע ליבות וכרטיס גראפי שולחני מסוג GeForce GTX 1060, או בגוונים שחורים וכחולים עם מעבד Core i7-7700 מתקדם יותר וגם כרטיס מסך מסוג GeForce GTX 1070 Ti. שאר המפרט יכלול כונן SSD בנפח 240 ג׳יגה-בייט, כונן קשיח מכאני בנפח טרה-בייט, לוח אם מבוסס ערכת השבבי B250, זכרון של 16 ג׳יגה-בייט, ספק כוח מובנה (בניגוד למחשבי ה-Zbox שבהם הוא חיצוני), קישוריות Wi-Fi 802.11ac אלחוטית וקישוריות Bluetooth 4.2, מערכת 10 בגירסת ה-Home, הארת לד צבעונית מובנית ועוד.

ב-Zotac מבטיחים עיצוב בעל אפקטיבי מאוד גם לחומרה עוצמתית יותר מזו שנכללת ב-MEK1 כברירת מחדל

אנחנו עדיין לא יודעים גם כמה יעלו נחשבים אלו, אך בהחלט מקווים שב- ימצאו דרך להפתיע אותנו לטובה גם בהקשר זה, בכל אחד מהדגמים שבפסקאות הקודמות.

תהיה גם יכולת לשלוט בהארה הצבעונית של המארז באמצעות תוכנת ה-Spectra הייעודית של היצרנית