המארז המשוגע ביותר של Antec מגיע אל החנויות

דגם ה-Torque המדליק הוא מה שנוצר כאשר חברה שמאופיינת לרוב במוצרים מאופקים ומחושבים מחליטה להסיר את כל המחסומים

חברת Antec אולי מוכרת בעיקר תודות למארזים הסולידיים, השקטים והמשתלמים שלה אשר משתייכים אל סדרת ה-P המגוונת, אך זה לא אומר כי אין לה פוטנציאל להפתיע, להתפרע ולחדש – ולשם כך בדיוק נוצר מארז ה-Torque הפתוח למחצה, אשר דומה יותר למעין אופנוע עתידני מאשר למוצרים אחרים בארסנל החברה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Torque נחשף לראשונה בתור אב-טיפוס לפני כמה חודשים, אך כעת הוא מוכן בגרסתו הסופית ואף מגיע אל החנויות – אם כי תג המחיר הוא כזה שמזכיר במהירות כי מדובר למוצר עבור חובבי ועיצוב קיצוניים במיוחד.

ה-Torque נוצר בכדי לציין את יום הולדתו העשירי של מארז ה-Skeleton המפורסם, אשר היה אחד מהמארזים הפתוחים (Open Air) הראשונים בעולם כולו ואחד מאלה שגרמו לקטגוריה זו לצבור תאוצה בקרב חובבי החומרה, תודות לשילוב בין מראה בלתי רגיל לביצועי ראויים.

עבר כבר עשור מאז פגשנו את ה-Skeleton בפעם הראשונה – וזה אומר שהגיע הזמן להשתדרג

היצירה החדשה מיועדת לעשות את אותו הדבר, עם דגש קיצוני על אספקט העיצוב החזותי. החלק הקדמי עשוי אלומיניום ונראה כמעט כמו סטנדרטי, אך בחלק האחורי שתי פלטות זכוכית מחוסמת בעובי 4 מילימטרים חושפות את הרכיבים אל אוויר העולם (או החדר), ואילו מיקום ספק הכח בחלק התחתון מספק הטייה קדימה של המבנה כולו, כאילו המארז כולו עשוי ליפול ולהתגלגל קדימה בכל רגע.


המראה מאיים, אך ההרכבה והגישה לרכיבים דווקא נוחה באופן יחסי – אולי אפילו יותר מבמארזים סגורים מסורתיים

המראה לא אמור לפגום בביצועים ובגמישות השימוש, כך נראה, משום שב-Torque תמצאו מקום לעד שלושה מאווררי 120 מילימטרים או לחילופין לרדיאטור של עד 360 מילימטרים בחלק העליון ומקום למערך מאסיבי זהה גם בחלק הקדמי – זאת בתוספת לתמיכה בלוחו Mini-ITX, ATX וחלק מלוחות ה-E-ATX, תמיכה בכרטיסי מסך באורך של עד 450 מילימטרים, תמיכה בקירורי גדולים במיוחד בגובה של עד 215 מילימטרים ותמיכה בכל ספקי הכוח בתצורת ה-ATX, עם גובה 86 מילימטרים ורוחב 150 מילימטרים כמוגדר בתקן.

אם יש מוצר אשר מצליח להצדיק שימוש מאסיבי ברכיבים עם הארות מובנות בהם – זה ה-Torque

ה-Torque הוא ללא ספק אחד המארזים הכי מרשימים ומיוחדים בהם נתקלנו השנה, אך לצערנו זה מתבטא גם במחירו – שעומד באופן רשמי על 350 דולר, מה שעשוי להסביר מדוע נכון לעכשיו גם לא ניתן להשיגו בחנויות המקומיות, אלא רק באמצעות ייבוא אישי מקוון שכמובן גם יהפוך את המחיר הסופי לגבוה יותר. נסתפק בחלומות בשלב זה – ונקווה כי ב- ימצאו שיטה ודרך להציע סטייל דומה להמונים בעתיד, במחיר שפוי מעט יותר.

המחיר בשמיים והזמינות נמוכה – אבל אנחנו נשתדל לא לאבד תקווהavatar
napoleon45
napoleon45

לא כוס התא שלי …..
אם כבר, שיעשו רק שלד שתוקעים בתוכו כונן וספק וזהו.
אהה, אולי מסגרת של תאורת LED להגדרת גבולות ……

יוסף חיים
יוסף חיים

נראה ממש מרשים, כאילו נחתך מאיזה אופנוע קאסטום סופר ספורט.

רק להבין, אם המארז הזה לא הולך לשבת בחדר וואקום, והמאווררים הללו הולכים לסחוב אבק יותר מכל מארז בעולם, צריך להזמין יחד איתו קומפרסור עם פיית אוויר, ועובדת זרה שתנקה כל בוקר את הריפצה אחרי האיבוק?

1stcowgirl
1stcowgirl

Isra Dust
בארץ מארז כזה ישתה המון אבק.
(וחבל שלא הטו אותו עד הסוף ב90 מעלות.

k534d
k534d

לדעתי זה מסוג המארזים שכיף לראות אותם אצל אחרים, אבל לא כיף לתחזק אחד כזה.
הכמויות של האבק, ויותר גרוע כל האורות והרעש שזה מוציא אני אוהב מארזים שקטים בלי חלון ובלי אורות חח.

ClassMulder
ClassMulder

מה לגבי אבק? הרבה אבק?