הכל מוכן להשקה: דגמי Radeon RX 590 דולפים אל הרשת

הפרטים הטכניים אודות ההתפתחות האחרונה של ארכיטקטורת ה- זוכים לאימות מכמה מקורות, וכעת נראה שאנחנו רגע לפני ההכרזה הרשמית שתחשוף גם את המחירים המיועדים

ה-Polaris האחרון בהחלט קרוב מאי פעם, כך נראה. האתר Videocardz השיג מידע אודות צמד כרטיסי RX 590 חדשים מבית היצרניות Sapphire ו-XFX, שמאשרים לנו כי מה שנקבל כאן אכן יהיה אותה ליבת Polaris מלאה עם 2,304 יחידות עיבוד מרכזיות, 32 יחידות ROP ועוד 144 יחידות למיפוי טקסטורה, בדיוק כמו ב- RX 580 – אם כי הפעם בהתבסס על תהליך ייצור ב-12 ננומטר אצל TSMC במקום בייצור אצל המתחרה .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןהכרטיסים יוצעו עם בנפח 8GB בתור ברירת מחדל, ועם אותו תדר אפקטיבי של 8GHz – ומה שלמעשה יאפשר את שיפור הביצועים הוא תדר הריצה של הליבה, אשר עשוי לעמוד על מעל ל-1,500MHz במצב Boost בכלל הדגמים שיושקו, בהשוואה לתדר Boost של 1,340MHz עבור ה-RX 580 הוותיק.

המעבר של להתבססות על שבביה של אמור להיות מושלם בקרוב

הכרטיס מבית יציע תדר טורבו מירבי של 1,560MHz מהקופסה ביחד עם קלה של הזכרון הגראפי ל-8.4GHz, וזה אמור להעניק לו פוטנציאל גבוה בכ-15 אחוזים לערך מה-RX 580. מספיק בשביל לנצח גם את כל גרסאות ה- GTX 1060? בקרוב נגלה.

מספר הדגמים שיהיו זמינים עשוי להיות צנוע יחסית, לפחות בהתחלה
מקור התמונה: videocardz.com

הדגם מבית XFX יציע מערך מאסיבי עד מאוד שאף מעניק לו את השם (הרשמי) הבלתי רגיל Fatboy, ויגיע לתדר Boost גבוה עוד יותר של 1,600MHz – כמעט 20 אחוז מעל מה שראינו בליבת ה- בעבר.


מתמודד מבטיח לתואר כרטיס המסך בעל השם המוזר ביותר לשנת 2018

דגם ה-Nitro Plus Special Edition אפילו הספיק לערוך הופעת בכורה קצרצרה באתר הקנדי של החנות Newegg, שם הוצמד לו תג מחיר גבוה בהחלט של 500 דולר קנדי, או כ-380 דולר אמריקאי – וכאן אנו מקווים שמדובר בשגיאה תמימה ולא בעלות שקרובה לזו האמיתית ש- ושותפותיה חושבות להציב עבור המוצר.

הופעה בחנות מקוונת סיפקה לנו מבול פרטים טכניים – אבל גם מחיר שמהווה מקור לדאגות

ההכרזה הרשמית עשויה להתרחש כבר בסוף השבוע, ב-15 בנובמבר, אז לשמחתנו לא נותרו עוד יותר מדי הזדמנויות להתלבטות וחוסר וודאות. צפו לעדכונים בהקדם האפשרי!


7
הגב

avatar
omertgm
omertgm

רק שלא יפשלו עם המחיר והם יקחו פה בגדול למרות בחירת השם\מספר המוזרה

TheHwGeek
TheHwGeek

עם מחיר הגיוני ויכולות OC טובות הוא יכול לימכור במיספרים יפים, נחכה וניראה :-).

איגור
איגור

לפני המבחנים הrx580 משתווה ל gtx1060. כל אחד מוביל במשחקים אחרים אבל תשימו לב שכל הביקורות בסיכום טוענות שם שקולים

TheHwGeek
TheHwGeek

לדעתי מה שהופך את הRX580 לקניה טובה יותר מ1060 זה ה8GB זיכרון + מסכי הFREE SYNC הזולים.

lompy
lompy

ביקורות ריאשונות

 

MSRP 280$

נראה כמו 580 עם OC , שיפוא מינורי בלבד שמתבטא לרוב בשיפור של כמה פרימיים בודדים. בהחלט לא שווה את התוספת במחיר.

 

 

 

omertgm
omertgm

יעילות חשמלית מזעזעת לחלוטין. את כל שיפור התהליך של 12NM הם דחפו כדי להוציא עוד MHZ וקבעו שיא לצריכת חשמל עבור כרטיסי ביניים. כמעט פי 2 בשימוש ממוצע ומעל פי 2 במצבי קיתון ביחס למתחרה הישיר 1060.
AMD קלאסי.

מעבר לזה אין פה כל בשורה- יותר ביצועים ביחס די ישיר לעליה במחיר (סטייל NV). רק המשחקים חינם איכשהו הופכים את העניין לרלוונטי לאנשים מסויימים. את הפוטנציאל הגדול שהיה להם הם פספסו.

/monthly_2018_11/power_peak.png.2dc313e1f01831a76bad71fb57a34ace.png" class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image">