הכל מוכן להשקה: דגמי Radeon RX 590 דולפים אל הרשת

הפרטים הטכניים אודות ההתפתחות האחרונה של ארכיטקטורת ה- זוכים לאימות מכמה מקורות, וכעת נראה שאנחנו רגע לפני ההכרזה הרשמית שתחשוף גם את המחירים המיועדים

ה-Polaris האחרון בהחלט קרוב מאי פעם, כך נראה. האתר Videocardz השיג מידע אודות צמד כרטיסי RX 590 חדשים מבית היצרניות Sapphire ו-XFX, שמאשרים לנו כי מה שנקבל כאן אכן יהיה אותה ליבת Polaris מלאה עם 2,304 יחידות עיבוד מרכזיות, 32 יחידות ROP ועוד 144 יחידות למיפוי טקסטורה, בדיוק כמו ב- RX 580 – אם כי הפעם בהתבסס על תהליך ייצור ב-12 ננומטר אצל TSMC במקום בייצור אצל המתחרה .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכרטיסים יוצעו עם בנפח 8GB בתור ברירת מחדל, ועם אותו תדר אפקטיבי של 8GHz – ומה שלמעשה יאפשר את שיפור הביצועים הוא תדר הריצה של הליבה, אשר עשוי לעמוד על מעל ל-1,500MHz במצב Boost בכלל הדגמים שיושקו, בהשוואה לתדר Boost של 1,340MHz עבור ה-RX 580 הוותיק.

המעבר של להתבססות על שבביה של אמור להיות מושלם בקרוב

הכרטיס מבית יציע תדר טורבו מירבי של 1,560MHz מהקופסה ביחד עם קלה של הזכרון הגראפי ל-8.4GHz, וזה אמור להעניק לו פוטנציאל גבוה בכ-15 אחוזים לערך מה-RX 580. מספיק בשביל לנצח גם את כל גרסאות ה- GTX 1060? בקרוב נגלה.

מספר הדגמים שיהיו זמינים עשוי להיות צנוע יחסית, לפחות בהתחלה
מקור התמונה: videocardz.com

הדגם מבית XFX יציע מערך מאסיבי עד מאוד שאף מעניק לו את השם (הרשמי) הבלתי רגיל Fatboy, ויגיע לתדר Boost גבוה עוד יותר של 1,600MHz – כמעט 20 אחוז מעל מה שראינו בליבת ה- בעבר.

מתמודד מבטיח לתואר כרטיס המסך בעל השם המוזר ביותר לשנת 2018

דגם ה-Nitro Plus Special Edition אפילו הספיק לערוך הופעת בכורה קצרצרה באתר הקנדי של החנות Newegg, שם הוצמד לו תג מחיר גבוה בהחלט של 500 דולר קנדי, או כ-380 דולר אמריקאי – וכאן אנו מקווים שמדובר בשגיאה תמימה ולא בעלות שקרובה לזו האמיתית ש- ושותפותיה חושבות להציב עבור המוצר.

הופעה בחנות מקוונת סיפקה לנו מבול פרטים טכניים – אבל גם מחיר שמהווה מקור לדאגות

ההכרזה הרשמית עשויה להתרחש כבר בסוף השבוע, ב-15 בנובמבר, אז לשמחתנו לא נותרו עוד יותר מדי הזדמנויות להתלבטות וחוסר וודאות. צפו לעדכונים בהקדם האפשרי!