הכירו את לוחות האם המעניינים ביותר של MSI - עבור מעבדי ה-Ryzen מהעידן החדש • HWzone
ספיישליםComputex 2019מחשביםלוחות אם

הכירו את לוחות האם המעניינים ביותר של MSI – עבור מעבדי ה-Ryzen מהעידן החדש

יצרנית לוחות האם הנודעת מציגה קו מתקדם ולא מתפשר של לוחות אם מבוססי ערכת השבבים X570 – לרגל בואם של מעבדי החדישים

אספנו עבורכם כמה מלוחות האם המעניינים ביותר של אשר מוצגים כעת בתערוכת Computex 2019 בטאיוואן. ערכת השבבים X570 היא חדשה ומעודכנת ומלווה את מעבדי החדשים שהוכרזו הבוקר.

X570 היא ערכת השבבים הראשונה לצרכן שכוללת תמיכה מלאה בתקן PCI-Express 4.0 לממשקי ההרחבה. אנחנו כבר יודעים שכרטיסי RX 5700 שיושקו הקיץ יגיעו בממשק המעודכן, למרות שחשוב לציין שהם צפויים לעבוד כראוי וללא בעיות גם בממשק ה- 3.0 הסטנדרטי.

ה"תקציבי" שבמשפחת לוחות האם החדשים של MSI הוא ה-MPG X570 Gaming Plus. זה מכוון לקטגוריית מחיר של כ-139 דולר. אנחנו יודעים שלוח האם המקביל בסדרת X470 זוכה לפופולאריות רבה בהיותו קרוב למחיר ערכות השבבים הזולות יותר ואנחנו לא צופים לשינוי בנושא עם לוח האם הזה.

ה-MPG X570 Gaming Edge WiFi מכוון לכיוון הפרודוקטיביות והגיימר שעושה גם דברים אחרים. כפי שהשם מרמז, יש כרטיס WiFi כלול וגם מראה קצת יותר "גיימרי" מבחינת יכולות , אנו לא צופים לשינוי גדול מאשר זה המקבלים ב-Gaming Plus הודות למערכת אספקת חשמל דומה למדי למעבד.

יש גם לוחות אם לאלו שלא מוכנים להתפשר. MSI אוהבת את X570, אנחנו יודעים את זה כי מותג ה-Godlike שלה מבצע הופעת בכורה בתושבת של . ה-MEG X570 Godlike הוא נטול פשרות שכולל מערכת חשמלית אדירה בעלת שלבי 70A בתצורת 14 פאזות למעבד, מספר רב של ממשקי M.2 ואפילו כרטיסי הרחבה לאינטרנט קווי מהיר של 10 גיגה-ביט ו-כרטיסי M.2 נוספים על גבי ממשק ה- 4.0. כמובן שיש גם WiFi AC מתקדם ושאר ממתקים. לוח האם היוקרתי הזה לא חוסך בדבר.

באתר MSI תוכלו למצוא לוחות אם נוספים לערכת השבבים הטריה של .

תגיות

3 תגובות

  1. ציטוט " כרטיסי M.2 נוספים על גבי ממשק ה-PCI-Express 4.0 "

    האם יש יצרן שכבר הבטיח M2 על קו PCI-Express 4.0 ?

  2. ציטוט של ShuBy

    זה פרסומת ל-MSI? למה כבר לא לציין את כל היצרניות שכבר הכריזו על הליין שלהם?

    בהדרגתיות כל הארבע הגדולות יקבלו אייטמים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close