הכירו את הנייד הכי דק בעולם

אייסר מקבלת נקודות זכות חדשות בספרים שלנו עם ה-Swift 7 החדש – נייד בעל עובי של עם קישוריות מובנית

לא תיארנו כי יגיע היום בו נוכל להשוות בין עובי של מחשב אישי שלם לעובי של – אבל הנה נראה שגם הרגע הזה הגיע, תודות למאמץ ההנדסי החדש של חברת אשר יצר לנו את ה-Swift 7, גירסת 2018.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המכשיר החדש של היצרנית הטאיוואנית מתעלה בהצלחה על קודמו, שכבר הצהיר על עצמו בתור הנייד הכי דק בעולם עם עובי של שערה מתחת ל-10 מילימטרים – ועושה זאת בסטייל, עם עובי של 9 מילימטרים בלבד בנקודה העבה ביותר שלו (או 8.98 מילימטרים, אם תעדיפו). נתון שיכול להתחרות בכבוד כמעט עם כל בשוק, ומהווה שיפור של מעל ל-10 אחוזים לעומת כל נייד מבית כל שחקנית אחרת בתחום ה-.

בכדי להגיע להישג מרשים שכזה נדרשו פשרות מסויימות, באופן די טבעי: ה-Swift 7 החדש מסתפק בשבב כפול ממשפחת ה-Y של דור ה-, בעל מעטפת הספק מינימלית של 4.5 וואט, ובמסכים עם רזולוציית 1080p בלבד ולא גבוהה ממנה.

מזכירה לנו שגם היא יודעת ליצור מחשבי יוקרה מיוחדים

 

ה-Swift 7 החדש יציע מסך תומך מגע בגודל 14 אינץ׳ וברזולוציית 1080p, במעטפת אלומיניום מלאה מקוצצת שמאפיינת ניידים קטנים יותר עם מסכי 13.3 אינץ׳, זכרון דינאמי מסוג LPDDR3 של 8 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון של 256 ג׳יגה-בייט בהתבסס על כונן SSD תומך תקן NVMe, מערכת חלונות 10, מערכת קירור פאסיבית חרישית לחלוטין, קישוריות Wi-Fi 802.11ac כפולת ערוצים, סוללה שאמורה להספיק לעשר שעות עבודה – וקישוריות LTE מובנית בהתבסס על eSIM או NanoSIM תודות למודם ממשפחת ה-XMM של , שתאפשר שימוש מקוון במוצר בכל מקום ומבהירה את הקריצה שלו לאנשי עסקים אמידים.

זה אולי לא הנייד הכי יפה בשוק, אך הדקיקות המופרזת שלו בהחלט תסייע לו לבלוט כשתיקחו אותו אתכם בדרכים

ה-Swift 7 יסתפק בצמד חיבורי Type-C לכל הצרכים שלכם לקישוריות ולטעינה, כנגזרת מהדקיקות הבלתי מתפשרת, וישקול כ-1.13 קילוגרם בלבד – לא שיא חדש, אך מספיק בכדי להשתלב באופן איכותי עם שאר המימדים הפיזיים וליצור את אחד מהמחשבים הניידים הכי קומפקטיים שיש בקטגוריית ה-14 אינץ׳.

יכול לגרום לחלק מהטאבלטים בשוק לקנא – אבל אנחנו לא ממש יודעים כיצד הביצועים שלו ייראו

ה-Swift 7 מודל 2018 יהיה זמין לרכישה החל מסוף החודש, בתג מחיר מומלץ מאסיבי של 1,700 דולר, ואנחנו מקווים שהוא ממש לא יהיה האחרון לרדת מרף עובי של 10 מילימטרים השנה – כך שתחרות זו תדרבן גם ירידת מחירים מהירה לרמות מסקרנות מעט יותר.

המשיכו לעקוב אחרינו לעוד עדכונים מ-CES 2018 – תערוכת האלקטרוניקה והגאדג׳טים הגדולה ביותר בעולם.