הכירו את המסכים החדשים של משפחת ThinkPad

המותג העסקי מבית לנובו תופח עם צמד אמצעי תצוגה מעניינים ומעוצבים

משפחת ThinkPad זוכה לרענון רחב היקף עם תחילתה של שנת 2018, גם בגזרת הדגמים הניידים מכל הגדלים והמינים – וגם בעולם מסכי המחשב, עם גירסה מעודכנת של ה-ThinkVision X24 הדקיק ודגם חדש בשם ThinkVision P32u למקצוענים.

דגם ה-ThinkVision X24 לשנת 2018 הוא מסך בעל מאפיינים בסיסיים משהו שעטוף בגוף נאה במיוחד, עם פאנל IPS בגודל 23.8 אינץ׳ וברזולוציית 1080p עממית, בהירות ממוצעת של 250 ניט, ניגודיות סטטית של 1,000:1, זמן תגובה של 4 מילישניות וכיסוי של 96 אחוזים ממכלול תקן ה-sRGB.

המאפיין הייחודי ביותר של המסך הוא שוליים כמעט בלתי קיימים משלושה צדדים של הפאנל, וגם עובי מינימלי של היחידה בחלקה העליון – 4 מילימטרים בלבד, בשילוב עם מעמד מתכתי דק וחישוק אדום בולט מוכר לסידור הכבילה. החלק התחתון של המסך עבה יותר בשל הצורך לשלב את כניסות הוידאו (ואת האלקטרוניקה שמפעילה אותו) – תמצאו שם מחבר HDMI אחד בגודל מלא ומחבר DisplayPort נוסף בגודל מלא.

לא מתקדם במיוחד – אבל ייראה יפה על השולחן המשרדי (או הביתי) שלכם

מחירו של ה-ThinkVision X24 יעמוד על 250 דולר שפויים עד מאוד (בהתחשב במותג ובעיצובו), והוא עתיד להיות זמין לרכישה רשמית מאוחר יותר במהלך החודש הנוכחי.

דקיק כמעט מכל נקודת מבט

מסך ה-ThinkVision P32u הוא כבר דגם גדול ומשוכלל הרבה יותר, עם פאנל IPS בגודל אלכסוני של 32 אינץ' ורזולוציה של 3,840×2,160 פיקסלים בקצב רענון של עד 60 הרץ, עם זמן תגובה של 6 מילישניות, בהירות ממוצעת של 300 ניט וניגודיות של 1,000:1.

המסך מציע כיסוי של 99.5 אחוזים ממכלול צבעי ה-AdobeRGB המתקדם שמשמש חלק מיוצרי ועורכי התוכן המקצועיים, וכנראה תומך בכיסוי של תקנים נוספים ביניהם ניתן להחליף בלחיצת כפתור – כאשר מאפיין ייחודי נוסף של הדגם הוא צמד חיבורי Thunderbolt 3, אשר מאפשרים חיבור למחשבים תומכים בכבל אחד קטן ואף שרשור למסך זהה או מסך אחר תומך Thunderbolt 3, תוך שימוש בשני כבלים בלבד (אחד ליחידת המחשב ועוד אחד בין צמד אמצעי התצוגה). מי שזקוקים לפתרונות מסורתיים יותר ימצאו ב-ThinkVision P32u גם חיבור HDMI2.0 וחיבור DisplayPort1.2.

ThinkVision P32u: דגם 4K איכותי – במחיר שעלול להכניס אתכם להלם

ה-ThinkVision P32u יהיה זמין לרכישה החל מחודש מרץ 2018, בתג מחיר מומלץ כואב של 1,350 דולר – שדואג להזכיר לכולנו כי מדובר במוצר שמיועד לאלו שלא מוכנים רו מסוגלים להתפשר על דיוק והיקף התמיכה בתקן ה-AdobeRGB הספציפי. כל השאר כנראה יוכלו למצוא הצעות קורצות יותר אצל יצרניות אחרות.