הכינו את המרשרשים: תאריכי ההשקה למעבדי ה-Skylake • HWzone
מחשביםמעבדים

הכינו את המרשרשים: תאריכי ההשקה למעבדי ה-Skylake

מעוניינים לשדרג את המחשב ורוצים לדעת כמה זמן עוד תצטרכו להמתין לבוא הדור השישי והחדש של אינטל? כל הפרטים שאתם מחפשים נמצאים כאן

דור ה-Skylake החדש של החזיר עטרה ליושנה, במידה מסויימת, כשהדגמים הראשונים שהושקו תחתיו היו דווקא הדגמים הנייחים החדשים ובעלי המכפלה הפתוחה. עם זאת, אל תחשבו ששאר הדגמים נמצאים הרחק מאחור – לפי המידע העדכני שמגיע אלינו מגוון דגמים נוספים יושקו כבר במהלך החודש הקרוב, ועוד השקות ממתינות לנו במהלך שלושת החודשים הקרובים.

דגמי i7 ו- i5 נייחים מבוססי תושבת ה-LGA 1151 החדשה, ללא מכפלות פתוחות ובגירסאות במעטפת תרמית מופחתת, עתידים להיות מושקים רשמית כבר מחר (ה-1 בספטמבר) כאלטרנטיבה מוזלת במעט ל- i7-6700K וה- i5-6600K אשר נכון לעכשיו נמצאים בזמינות נמוכה בשווקים עקב הביקוש הרב.

skllsch2

skllsch1

בסוף החודש, ב-27 בספטמבר, אנחנו עתידים לראות גם השקה של מעבדי i3 ו- כפולי ליבות נייחים בהתבסס על אותה תושבת LGA 1151, שלמעשה ישלימו את הקו המוצרים הנייח של ענקית השבבים לעת עתה.

במקביל אליהם, עתידים להיות מושקים לא פחות מ-13 ניידים, ממשפחות ה-H העוצמתית, ה-U החסכונית וה-Y (או M) האולטרה חסכונית: החל מה- i7-6700HQ מרובע הליבות וה- i7-6820HK מרובע הליבות בעל המכפלה הפתוחה בקצה העליון, דרך ה- i7-6500U וה- i5-6200U שאת פרטיהם הטכניים קיבלנו בשבוע שעבר, וכלה בארבעת דגמי ה- M החדשים והחדישים עליהם סיפרנו לכם רק היום. צפו לראות ניידי ראשונים מגיעים לשוק כבר במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

מקור: cpu-world.com
מקור: cpu-world.com

בסוף חודש אוקטובר אנו עתידים לראות השקה של דגמי Skylake-H ניידים נוספים ועוצמתיים עוד יותר (ה- i7-6920HQ), ובמקביל השקה לצמד מעבדי ה- הניידים הרשמיים הראשונים, במסגרתה נוכל לנסות ולהבין סוף סוף מה הייחוד שהם מציעים לעומת דגמי ה-H שהוזכרו קודם.

במהלך חודש נובמבר 2015 נקבל השקה של דגמי ה-Pentium-4405U וה-Pentium 4405Y, שיציעו אלטרנטיבות מוזלות לדגמי ה- שיושקו חודשיים קודם לכן.

sklu1

לקינוח, במהלך הרבעון הראשון של שנת 2016 נקבל גם השקה של צמד דגמי Celeron ממשפחת ה-U, שיהיו צעד נוסף בהוזלה, וכנראה יסייעו לנו לראות אולטרבוקים וניידים קלים ודקיקים אחרים במחירים של פחות מ-2,000 ש"ח.

סוף השנה הנוכחית תהיה עמוסה לעייפה במעבדי מכל הסוגים והמינים – ולכן נותר רק לבחור את הדגם המנצח בעיניכם. בהצלחה.

קישורים נוספים

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close