הטריק שיעניק תוספת ביצועים לכרטיס ה-GeForce שלכם

29 תגובות

מכירים את האפשרות להזרים תמונה ישירות לטאבלט ה-Shield (שאין לכם)? ובכן, מסתבר שהיא גומעת חלק מביצועי כרטיס ה- שבמחשב שלכם – ויש גם פתרון

אם יש לכם כרטיס מסך מבית NVIDIA, אתם בוודאי מכירים היטב את ה-GeForce Experience – "מרכז העניינים" שמגיע עם מנהלי ההתקן של החברה בשנתיים האחרונות ומציע מידע על עדכונים חדשים שהושקו, מידע כללי על החומרה שלכם, מספק פרופילים עם הגדרות מיטביות למשחקים נתמכים שמותקנים אצלם על המערכת, מאפשר לכם לבצע לכידת וידאו, וגם מאפשר לבצע הזרמת וידאו ישירה אל מוצרי ה-Shield של היצרנית הירוקה (במידה ויש בידכם אחד).


כעת, מסתבר שאותה יכולת הזרמת וידאו, שנקראת GameStream, מופעלת ברמת המערכת כברירת מחדל בין אם יש לכם מוצר תואם ובין אם לא – וגוזלת חלק ממשאבי יחידת העיבוד הכללית (CPU) במערכת שלכם. לפי משתמש באחד מאינספור הפורומים של Reddit, קיים פתרון פשוט למדי לבעיה, אשר מצריך כניסה לתפריט השירותים של חלונות (WinKey + R, ולאחר מכן הקלדת 'services.msc' בחלון הנפתח), מציאת תהליך ה- Streamer Service שאמור להיות פעיל כברירת מחדל, עצירתו והשבתתו (disable).

gfgst

פעולה זו אמורה להניח למעבד הכללי שלכם לנפשו, ולהוסיף (לפי העדויות ברשת) כחמישה אחוזים לביצועים הכלליים של המערכת. חמישה אחוזים הם לא תוספת עצומה וכנראה שלא יהוו את ההבדל מכותר שרק בצורה בלתי שחיקה לכותר שפועל לפתע ללא רבב, אך עבור חובבי הביצועים שבינינו שרגילים להילחם על כל מגה-הרץ נוסף וכל נקודה נוספת במבחן הביצועים – מדובר בבונוס נאה בהחלט.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הזרמת וידאו למכשיר האנדרואיד שלכם זה מאפיין מדליק, אך הוא גם גונב ממשאבי המערכת שלכם, לכאורה
הזרמת למכשיר האנדרואיד שלכם זה מאפיין מדליק, אך הוא גם גונב ממשאבי המערכת שלכם, לכאורה

ביטלתם את התהליך המרדן? יש לכם ממצאים בנוגע לתוספת הביצועים המדוברת או היעדרה? ספרו לנו על מסקנותיכם בתגובות.