הטיזר המלהיב של סמסונג: מסך גיימינג מוביל חדש שעושה 240 הרץ ב-4K

חברת הענק מאמצת את טכנולוגיית ה-MiniLED בכדי להצהיר על בהירות מירבית משוגעת של 2,000 ניט, לצד שילוב מרשים של רזולוציה גבוהה וקצב רענון גבוה

תערוכת CES 2022 עוד לא קיבלה את יריית הפתיחה הרשמית שלה, אבל בפועל נראה כי אנחנו כבר מתחילים לקבל חשיפות של מוצרי טכנולוגיה לוהטים חדשים, לכל הפחות באופן חלקי אשר נועד ליצור באזז והתלהבות לקראת מה שיגיע בהמשך – כך קורה אצל סמסונג במסגרת ההיכרות הראשונה שלנו עם מסך ה-Odyssey Neo G8.

מסך הגיימינג השולחני החדש זוכה למעין הצגת טיזר כבר עכשיו, בתור הדגם הראשון בשוק שנהנה מפאנל 32 אינץ' בקימור 1000R, עם רזולוציית 4K ותמיכה בקצב רענון תמונה של עד 240 הרץ – בהתבסס על טכנולוגיית הארה אחורית מסוג MiniLED, או Quantum MiniLED ליתר דיוק בתור שילוב בין הארה אחורית המבוססת על אלפי נורות לד זעירות ושכבת נקודות קוונטיות על גבי משטח התצוגה שמסייעת להגדלת הניגודיות.

האם זה המחליף של ה-Odyssey G7 הפופולרי, או דגם חדש ברמת מחיר יקרה יותר בסדרה? נקווה שבתוך ימים ספורים נדע

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד

טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לסמסונג להצהיר על עמידה בתקן Quantum HDR 2000 עצמי של החברה, שמאפייניה לא בדיוק מובהרים כהלכה עבור המשתמשים בידי החברה – אך עם גולת כותרת בבהירות מירבית גבוהה מאוד של 2,000 ניט וניגודיות סטטית של 1,000,000:1 שאמורה לאפשר תצוגת תכני HDR איכותית למדי.

ה-Odyssey Neo G8 יהנה מעיצוב פיזי דומה לזה של ה-Odyssey G9 האימתני, עם גוף בגוון לבן והארה מובנית כחולה במרכז המחבר בין מבנה פאנל התצוגה למעמד שלו, לצד צמד חיבורי HDMI 2.1 מודרניים (נקווה כי מדובר בגרסה עם כלל היכולות הטכנולוגיות החדשות, ולא בחיבורי HDMI 2.0 שמותגו מחדש בברכת הגוף האחראי על תקינה זו) וחיבור DisplayPort 1.4 נוסף.

הדגם עדיין לא מופיע באתר משפחת ה-Odyssey של סמסונג – אך אם נניח כי הוא חולק את מרבית מאפיינים עם ה-Odyssey Neo G9 ניתן לצפות לתמיכה הן ב-G-Sync והן ב-FreeSync במקביל, עם כיסוי רחב מאוד תחת תקן הצבע sRGB וזמני תגובה של עד מילישנייה אחת תחת קצב רענון מוגדל

יש עוד מספר מסכי גיימינג עם רזולוציית 4K וקצב רענון גבוה של 240 הרץ אשר נמצאים בדרכם בשוק ועתידים לערוך הופעה במסגרת תערוכת CES הקרובה, אך יש סיכוי לא רע לכך שההצעה מבית סמסונג היא אכן המרשימה והמבטיחה מכולן בשלב זה. כך או כך, צפו לעוד עדכונים מאיתנו לגבי כל אמצעי התצוגה המובילים שיוצגו בווגאס בימים הקרובים.

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד