הטוב ביותר נשמר לסוף: הכירו את מפלצת 16 הליבות לשוק הביתי, ה-Ryzen 9 3950X • HWzone
מחשביםמעבדיםכתבות נבחרות

הטוב ביותר נשמר לסוף: הכירו את מפלצת 16 הליבות לשוק הביתי, ה-Ryzen 9 3950X

כנס העיתונאים של בתערוכת נגמר בזיקוקים בדמות מעבד מפלצתי ביותר לתושבת AM4

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


על גל ההייפ מהשקת מעבדי Ryzen 3000 הציגה דר. ליסה סו, מנכ"לית ממש שניות לפני סוף הכנס שערכה ב- מעבד מפלצתי במיוחד.

לאלו שעוקבים אחרי זאת כנראה לא הפתעה, ציפינו לכך. אמנם, רבים חששו שנאלץ להמתין לתקופת החגים על מנת לראות זאת. אמנם, בוחרת לירות בכל התותחים.

ה-Ryzen 9 3950X הוא המעבד המתקדם ביותר בעולם לתושבות המעבדים השולחניות. זה מוחלט, זה ודאי, וזה . לראשונה אנחנו רואים 16 ליבות בתדר פעולה אדיר עם 72MB של זיכרון מטמון אשר מתאים לתושבת AM4 הקיימת של .

המחיר – פרימיום, 750 דולר. בהשוואה אליו, נראה שה-500 דולר של מעבד 12 הליבות נראים כמו עסקה לא רעה בכלל. אמנם, בהתחשב בפתרונות אחרים בשוק שמצריכים לוחות אם יקרים ומעבדים אחרים כמו Ryzen Threadripper 2950X של עצמה או Core i9 7960X של , מדובר במעבד שעולה חצי ממחיר מעבד , ו-50 דולר פחות ממעבד ה-Threadripper המבוסס על קודמת ולתושבת יקרה.

כמובן שצריך להכיר את ההגבלות ואת התנאים שבאים עם מעבד כזה. בראש ובראשונה צריך שיהיה תומך בכך, ושהמערכת החשמלית תהיה ראויה למדי לספק חשמל למעבד בעל 16 ליבות. אנו ממליצים על מערכת הפורום שלנו לשלל המלצות בנוגע לחומרה מתאימה.

העיקר שבסופו של דבר זה קרה. מעבד בעל 16 ליבות יוצא לשוק כאשר רק שנה שעברה 8 נראה כמו הקצה העליון החדש לתושבות המעבדים הסטנדרטיות. הודות ל- נראה שיש פחם במנוע המעבדים והרווח הוא כולו של הצרכן.

גם את ה- 9 3950X אנחנו צפוים לראות ממש בקרוב עם אחיו הזולים יותר על המדפים.


תגיות
Back to top button
Close
Close