החדש של Zotac: מחשב שולחני זעיר עם GeForce GTX 1070 • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

החדש של Zotac: מחשב שולחני זעיר עם GeForce GTX 1070

היצרנית הטאיוואנית מאמצת במהירות את הגירסאות הניידות החדשות של NVIDIA

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מומחית המחשבים הקומפקטיים Zotac לא עוצרת, ומנצלת את ההכרזה של NVIDIA על בואם של דגמי ה-Pascal החדשים לשוק הנייד בכדי להכין לנו את ה-Magnus EN10, שיהווה מעין אלטרנטיבה למישהי ה- שתתמוך גם הגיימינג עוצמתי.

כבר ראינו מ-Zotac מחשבים נייחים קומפקטיים מרשימים מאוד ממשפחת ה-Magnus אשר כללו גירסאות ניידות של ה- GTX 970 ואפילו של ה- GTX 980, אבל נראה שבקרוב המגמה הזאת תהפוך לאפקטיבית ועוצמתית עוד יותר – כשהחברה תציג דגמים עם הגירסאות הניידות החדשות של ה- GTX 1070 וה- GTX 1060 (אם להתבסס על שמות הקוד EN1070 ו-EN1060 שאוזכרו), כאשר הראשון יוכל לספק יכולות מתקדמות יותר ואילו השני הוא בעל פוטנציאל לספק יכולות מתקדמות במארז קומפקטי יותר.

המארז החדש - ממשיך את הקו המוכר מכל דגמיה של Zotac בשנים האחרונות
המארז החדש – ממשיך את הקו המוכר מכל דגמיה של בשנים האחרונות

אין לנו פרטים מלאים על הדגמים החדשים, אך אם להתבסס על נסיון העבר עם דגמי של Zotac בתחום נראה כי ניתן לצפות לקוביה אשר תכלול מעבד i5 או i7 שולחני מדור ה-Skylake, את אחד מכרטיסי המסך המדוברים, היברידי משולב עבור שניהם, צמד חיבורי HDMI וצמד חיבורי להתאמה למשקפי המציאות המדומה שבשוק וגם אפשרות להוסיף את שאר הרכיבים (כונן האחסון, ה-DRAM ומערכת ההפעלה) באופן עצמאי בהתאם לבחירת הצרכן הסופי.

אנחנו מהמרים על כך שיהיה גם דגם עם GTX 1080 נייד - אם כי הוא עשוי להגיע במועד מאוחר יותר
אנחנו מהמרים על כך שיהיה גם דגם עם GTX 1080 – אם כי הוא עשוי להגיע במועד מאוחר יותר

זה אולי לא יהיה זול ועממי במיוחד, אבל אין ספק שגיימינג קומפקטי, הן נייח והן , הופך לפתרון ממשי בהחלט בדור החדש של הליבות הגראפיות – ולנו לא נותר אלא לברך על כך.


תגיות
Back to top button
Close
Close