החדש של Dell: מחשב ה-All-in-One הראשון עם מעבד Ryzen • HWzone
מחשביםמעבדים

החדש של Dell: מחשב ה-All-in-One הראשון עם מעבד Ryzen

את מה שאסוס עשתה לנו בשוק הניידים, היצרנית האמריקאית עושה בשוק המחשבים השולחניים המובנים בתוך המסך – עם שמונה ליבות עיבוד בתצורה חדשה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מחשבי 'הכל באחד' לא מתאימים ולא מיועדים לכל אחד, אבל אם כבר יש לכם עניין בתצורה האלגנטית הזו – למה לא ללכת עד הסוף ולהנות מכמות נדיבה במיוחד של ליבות עיבוד? זה כנראה ההגיון שעומד מאחורי ה-Inspiron 27 7775, מחשב ה-AiO הראשון (והיחיד לעת עתה) עם מעבד ממשפחת ה-.

המחשב החדש בעל המימדים הקומפקטיים למדי יהיה זמין במספר תצורות חומרתיות שונות, כשבכולן הבסיס הוא מסך InfinityEdge בעל קצוות מינימליים משלושה כיוונים, מבוסס פאנל ברזולוציית 1080p עם בהירות ממוצעת של 250 ניט או פאנל ברזולוציית QHD עם בהירות של 350 ניט.

הגירסאות המתקדמות של ה-Inspiron 27 החדש מתאימות ליישומי – ובדל דואגים להדגיש זאת

בפנים תוכלו לקבל את שבב ה-Ryzen 5 1400 מרובע הליבות בגירסאות הבסיס, או את ה-Ryzen 7 1700 המתומן הפופולרי, כאמור, לצד זכרון DDR4 בנפח של בין 8 ג'יגה-בייט ל-32 ג'יגה-בייט, מערכי אחסון עם כונן קשיח מכאני בלבד בנפח טרה-בייט או עם שילוב בין כונן SSD בנפח של 128 ג'יגה-בייט (בממשק SATA) או 256 ג'יגה-בייט (בממשק M.2 תומך NVMe) עם כונן מכאני, מערכת חלונות 10 בגירסת ה-Home שלה – וגם כרטיס מסך מדגם RX 560 הצנוע עם 4 ג'יגה-בייט של זכרון GDDR5 בגירסאות הבסיס או מדגם ה- RX 580 המתקדם יותר, עם 8 ג'יגה-בייט של , בגירסאות העוצמתיות.

ניתן לחבר יחידת תצוגה נוספת ולהנות מעמדת עבודה מוגדלת – שאולי גם תסייע לכם להפעיל את כל שמונת הליבות של מעבד ה- כראוי

קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac עם צמד אנטנות שידור וצמד אנטנות קליטה, קישוריות Bluetooth 4.2, חיבור Gigabit Ethernet, צמד חיבורי HDMI בגודל מלא שאחד מהם הוא לכניסת אות והשני ליציאת אות, קורא כרטיסי SD, חמישה חיבורי USB 3.0 ו-USB 2.0 וכמו כן חיבור USB 3.1 Type-A אחד וחיבורי USB 3.1 Type-C אחד, בשילוב עם קדמית כפולה לביצוע שיחות ולאבטחה מבוססת זיהוי פנים משלימים את החבילה – אשר עתידה לשאת תג מחיר התחלתי סביר יחסית של 1,000 דולר.

עלות זו תכוון עבור מחשב עם שבב Ryzen מרובע וכרטיס RX 560, באופן טבעי – כאשר אנחנו עדיין לא יודעים כמה יעלה מערך שכולל את הגירסה המתומנת ואת היחידה הגרפית המשודרגת, לצערנו.

עוד הצלחה חשובה של בדרך חזרה אל לב המיינסטרים

אלו הם רק ניצנים קטנים, אין ספק, אך ההתעניינות של יצרניות מחשבים אישיים שונות במעבדי העידן החדש של , עבור קטגוריות מגוונות חדשות שבהן הנוכחות שלה הייתה אפסית לחלוטין עד כה, היא סימן טוב עבור המפתחת וכנראה גם עבור כולנו, הצרכנים, שכן את היתרונות הרבים שבתחרות בריאה אנו רואים כבר עכשיו – נקווה שמגמות אלו רק יתפתחו ויתרחבו ככל שיעבור הזמן ויושקו דגמי נוספים.


תגיות
Back to top button
Close
Close