הזכרונות הדינאמיים המשתלמים ביותר בסביבה חוזרים • HWzone
מחשביםזיכרוןמבצעים מרחבי הרשת

הזכרונות הדינאמיים המשתלמים ביותר בסביבה חוזרים

צמד מודולים מסדרת Vengeance LPX הנודעת של חברת , בנפח של 16GB ועם מהירות ותזמונים איכותיים עד מאוד, חוזרים לרמת המחיר המינימלית שלהם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קשה לנחש מה יהיה המצב עם תחילתה של חגיגת ה-Prime Day הבינלאומית של אמאזון – אבל נכון לעכשיו יש לכם הזדמנות נהדרת לשדרג את המערכת עם זכרון איכותי במחיר קורץ.

לאחר כמה ימי תנודתיות במחירים, זכרונות Vengeance LPX של Corsair בנפח 16GB כולל (נפח 8GB לכל מודול) עם מהירות בסיס של 3,000MHz ותזמוני CL15 מהזריזים ביותר שניתן למצוא בתדר זה מתייצבים לרמת מחיר של 65 דולר בלבד – או 72.64 דולר כולל משלוח לישראל, שהם 260 שקלים במסגרת רמתו הנמוכה יחסית של הדולר ביחס לשקל בימים אלה.

מבצעי ה-Prime Day יצליחו להאפיל על הדיל הזה? ממש לא בטוח

לאחר שראינו מבחני ביצועים ראשונים המעידים על כך שארכיטקטורת ה-Zen 2 פותרת את אחת הבעיות הגדולות של קודמתה ומתפקדת באופן תקין כמעט עם כל סוג זכרון דינאמי בכל תדר ובכל הגדרת תזמונים, תוך הצגת הבדלי ביצועים של אחוזים בודדים בדומה למה שמספקת לנו בפלטפורמות שלה – ניתן להצהיר בבטחון כי מערך זכרונות כמו זה שמציעה כאן יספיק לרובם המוחלט של הצרכנים שאינם מתכננים ביצוע הצהרות אקזוטיות וקיצוניות למעבדים שברשותם, יודע לאפשר את מלוא פוטנציאל הביצועים.

מעוניינים בעוד קצת מהירות? תוכלו לרכוש צמד זכרונות DDR4 מאותה הסדרה בנפח 16GB, במהירות בסיס של 3,200MHz ועם תזמוני CL16 ראויים במחיר בסיס של 70 דולר, או 77.58 דולר כולל משלוח וכ-280 שקלים בהמרה ישירה.

המחיר הטוב ביותר הוא עבור בגוון שחור – אך אם תרצו תוכלו למצוא גם גרסאות חומרתיות זהות בגוון לבן ובגוון כחול במחיר נמוך מרף פטור המע"מ הישראלי

רוצים לשמור על פוטנציאל לצמוח ל-64GB של זכרון דינאמי במערכת ביום מן הימים? תוכלו לרכוש גם צמד זכרונות Vengeance LPX בנפח 32GB כולל (כלומר 16GB לכל מודול) במהירות 3,000MHz ועם אותם תזמוני CL15 בעבור 173.05 דולר כולל מע"מ ומשלוח עד הבית, כלומר 620 שקלים לערך.

האם מחר נזכה לראות לפתע משוכללים עוד יותר במחיר חסר תקדים? אנו נמשיך לבחון את מצב השוק ולעדכן אתכם בהתאם כמובן!


תגיות

3 תגובות

  1. יש למישהו פה ניסיון עם הזיכרונות האלה, יש טענות שהרבה מהם יחסית מגיעים תקולים

  2. שאלה לא קשורה:
    אין מצב שנראה מחירים כאלו על RIPJAW או TRIDENT נכון?
    (למרות שRIPJAW מגיע גם כזכרון בסיסי וללא תכונות מיוחדת הוא לא מקבל מחירים כאלו)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close