הזדמנות נדירה: זכרון DDR4 בנפח 16GB במחיר ללא מע"מ (עודכן)

הכתבה המקורית: מחיר הזכרונות הדינאמיים בחנויות המקוונות ממשיך לרדת – ויש גם הזדמנויות מרשימות לרכישת כרטיסי להרחבת נפח האחסון שלכם בסמארטפונים וטאבלטים למיניהם

מעוניינים להרחיב את נפח האחסון במערכת המחשב שלכם או לבנות אחת חדשה ומשוכללת? כעת יש להם הזדמנות לעשות זאת במחיר זול משמעותית מכל מה שראינו עד כה, תודות למבצע בחנות הבינלאומית המקוונת של .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מודול זכרון DDR4 מסדרת Aegis של חברת G.Skill, בנפח של 16GB ובמהירות יפה של 2,666MHz – מוצע לרכישה בעבור 264 שקלים בלבד, שנמצאים מתחת לרף הפטור הישראלי ממע"מ, כך שהמחיר הסופי יחד עם משלוח עד הבית מגיע ל-304 שקלים, וזה דיל שקשה מאוד להתעלם ממנו. כמובן בעם מערכות מודרניות הפועלות בערוצי זכרון כפולים מומלץ בהחלט לבצע רכישה של זוג שכאלה בנפרד, בכדי להנות גם מהמחיר הקורץ וגם מיתרונות המהירות והנפח של זכרון בערוץ כפול – אם אתם זקוקים ל-32GB של או אף יותר מכך, זו ההזדמנות שלכם.

המחיר הנמוך ביותר בסביבה עבור 16GB של – ואנחנו מקווים כי בקרוב התקדים הזה יהפוך לשגרה החדשה בתחום, ויאפשר מבחר וגמישות גדולים הרבה יותר עבור הצרכנים

דילים מעניינים נוספים שזמינים ברשת ממש עכשיו כוללים כרטיס microSD להרחבה מדגם Evo Select של חברת סמסונג בנפח של 256GB ובמחיר של 47.04 דולר בלבד כולל משלוח לארץ, כלומר כ-175 שקלים – וגם כרטיס microSD מדגם Ultra של חברת Sandisk בנפח 400GB במחיר סופי של 75.11 דולר כולל משלוח, שהם 275 שקלים לערך.

אלו שזקוקים לנפח המירבי הזמין כיום, עדיין במחיר משתלם עד מאוד – יוכלו לבחור בכרטיס microSD של חברת Lexar בנפח 512GB ועם תמיכה בתקן ה-A2 App Performance המתקדם בעבור 132.89 דולר כולל מע"מ ומשלוח, 485 שקלים המהווים את העלות הנמוכה ביותר עד היום לנפח שכזה.

כרטיסי עם נפח מטורף של טרה-בייט אחד עתידים להגיע אל החנויות בחודשים הקרובים – ובינתיים שיאני הנפח הנוכחיים ממשיכים ליפול ברמות המחירים שלהם

לסיום, נזכיר פעם נוספת את כונני ה-SSD של אינטל מסדרת ה-660p, שממשיכים לשבור את כל השיאים בקטגוריית ה-NVMe – עתה עם מחיר סופי של 77.43 דולר (285 שקלים לערך) בלבד לנפח של 512GB, מחיר של 143.59 דולר (520 שקלים) לנפח טרה-בייט אחד ומחיר של 266.2 דולר (965 שקלים) לנפח 2 טרה-בייט. זול יותר מרוב כונני ה-SATA באשר הם.

עדכון: כונן SSD מדגם Plus של סאנדיסק הופך לזול ביותר עד היום בקטגוריית נפח של חצי טרה-בייט – 480GB במחיר סופי של 57.58 דולר כולל משלוח עד הבית, כלומר כ-210 שקלים בלבד.