הופעת בכורה ליכולת ה-Timeline המבטיחה בגירסה הנסיונית של חלונות 10

התוספת העתידית שאמורה לאפשר להמשיך בעבודה בדיוק מאותה נקודה בכל מחשב שבבעלותכם זמינה למשתמשים שמהווים חלק מתוכנית ה-Insiders של מיקרוסופט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחת התוספות המסקרנות ביותר שהיה אמור להעניק לנו עדכון הסתיו של 10 השנה נדחתה ונדחקה אל העדכון הגדול הבא אחריו, אשר יגיע רק במהלך המחצית הראשונה של שנת 2018 – קוראים לזה Timeline, ומדובר בשיפור עבור ממשק ה-Task View של המערכת, אליו ניתן לגשת בלחיצה על כפתור החלונות ועל Tab יחד, אשר יציג לכם את כלל החלונות שהיו פתוחים במערכת שלכם (ובמערכות מקושרות נוספות) קודם לכן, לפי ימים, לפי שעות או לפי סוגים לבחירתכם.


מנגנון זה אמור להפוך חזרה לפעולות שכבר ביצעתם בעבר לקלה וזריזה הרבה יותר, ללא צורך לזכור מה בדיוק הפעלתם או להשאיר ויישומים שונים פעילים לאורך זמן בכדי לא לאבד את 'סביבת העבודה' הספציפית – הכל יהיה זמין באופן מובנה ומוכן מראש, רק במידה ותרצו בכך (כלומר תהיה גם אפשרות לביטול האפשרות, לאלו המעוניינים בפרטיות משופרת).

לקפוץ אחורה בזמן, מתפריט מסודר אחד

גירסה 17063 של בעדכון ה-Redstone 4 העתידי, שהופצה לצרכנים המשתייכים אל תוכנית ה-, Insiders, מפעילה את יכולה ה-Timeline על חשבונו של ממשק פשוט יותר שהיה זמין עד כה בתפריט ה-Task View – יחד עם עוד כמה שיפורים עבור יכולותיה של העוזרת Cortana, שידרוגים ביכולות ה-Edge, אפשרויות חדשות להתאמת גודל ורזולוציית הטקסטים לאמצעי התצוגה השונים וכדומה, שמהווים חלק מהעדכון.

יש גם מגוון אפשרויות התאמה אישית, במידה ואתם לא היחידים שמשתמשים באותה מערכת ולא תרצו שכולם ידעו בדיוק מה עשיתם

יעברו עוד מספר חודשים עד שהעדכון הגדול הראשון של 10 לשנת 2018 יופץ לכולם ויהפוך את Timeline לזמינה עבור כל 600 מיליון המשתמשים – אך כל זה בהחלט נשמע לנו כמו סיפתח לא רע להמשך ההתפתחות של ומוצר הדגל שלה בשנתו השלישית בשוק. אתם כבר התנסיתם ב-Timeline? בואו לספר לנו בתגובות מה דעתכם.