ההפתעה של NVIDIA: כרטיסי מסך בסגנון מלחמת הכוכבים

גירסאות האספנים של ה-Titan Xp האימתני נחשפות כעיצובים בהשראת הצד האפל והצד המואר של סדרת הסרטים האלמותית

כמה ימים אחרי ש-NVIDIA הבטיחה לנו את מה שהתפרש כגירסה המתקדמת והמיוחדת ביותר של דגם ה-Titan X שלה – קיבלנו את ההכרזה הלכה למעשה, אודות צמד גירסאות של ה-Titan Xp ששונות מהמקור אך ורק במראה החיצוני שלהן, ללא שום הפתעות מרעישות בהקשר לביצועים.

שתי גירסאות האספנים של כרטיס הגיימינג והעבודה המקצועית האימתני מהוות למעשה עוד אחד מאינספור שיתופי הפעולה לקידום היקום של סדרת מלחמת הכוכבים – כשגירסה אחת עם הארת לד ירוקה מוקדשת למורדי הגלקסיה וגירסה שנייה עם הארת לד אדומה מסמלת את האימפריה ואת הצד האפל של הכוח. יכולות הקירור, הביצועים והמימדים של שני הדגמים הם זהים, אך ניתן לראות הרבה אלמנטים ויזואליים קטנים שונים ביניהם – כאשר הגירסה האדומה מציעה גוון אפל יותר עם עיצוב מעוגל ועתידני קצת יותר, בעוד שהגירסה הירוקה מציעה מראה פשוט יותר עם גימור שעבר טיפול אשר גורם לו להיראות ישן ובלוי במעט.

הצטרפו לצד האפל, יש לנו כרטיסי מסך

מעבר למכורים למותג שללא ספק יתלהבו מהמחווה, גם חובבי מודינג באופן כללי עשויים להתרשם מההצעה החדשה – אם לקחת בחשבון את העובדה ש-NVIDIA לא איפשרה לשותפותיה ליצור גירסאות ייחודיות משלהן עבור ה-Titan Xp, כך שמדובר בשידרוג הויזואלי המשמעותי ביותר לדגם הספציפי הזה שניתן להשיג כיום. לשמחתנו, ב-NVIDIA החליטו לשמור על תג מחיר של 1,200 דולר גם עבור הגירסאות הטריות – ולמרות שלא היינו מתנגדים כלל להכרזה על קיצוץ כלשהו בעלות זו, לכל הפחות אין כאן תוספת למחיר הקיים כפי שאולי ניתן היה לצפות ממה שמוגדר בתור גרסת אספנים בהיקף זמינות מצומצם.

מדובר במוצרים מושקעים למדי – מה שתואם את תגי המחיר הגבוהים שלהם, כמובן

דגמי ה-Titan Xp עתידים להגיע אל החנויות ב-17 בנובמבר, ויחד עם גרסת ה-Assassin's Creed Origins של אסוס עבור ה-GTX 1080 Ti שהוצגה רק לאחרונה מתקבלת אצלנו תחושה כי בעידן בו הביצועים ואפילו פוטנציאל ההמהרה הם דומים במיוחד בין תתי הדגמים השונים של כל כרטיס גראפי – למיתוג החיצוני מתחיל להיות משקל כבד יותר ויותר, ושיתופי פעולה גימיקיים כמו אלו עם עשויים להפוך לנורמה נפוצה ורחבה יותר ויותר, לטוב ולרע.

אולי בקרוב כל שובר קופות הוליוודי ומשחק מוביל יזכו לכרטיסי מסך ממותגים שיוצעו לצידם? נחיה ונראה