כוננים קשיחים במחירי רצפה, עכשיו באמאזון • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כוננים קשיחים במחירי רצפה, עכשיו באמאזון

הכתבה המקורית: בואו לחטוף דגם מבית בנפח ראוי ובמחיר סופי של 300 שקלים בלבד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אמאזון לא מפסיקה להלהיב אותנו עם מבצעים עם כונני אחסון חיצוניים, כשהפעם זה התור של האנדרדוג בתחום, , להראות לנו שגם היא יכולה לספק כונני 4 טרה-בייט במחיר שיהיה קורץ במיוחד לקהל הישראלי.

דגם Canvio Basics של החברה היפנית בצבע שחור בתקן USB 3.0, בתצורת 3.5 אינץ' ועם תאימות למחשבי או למחשבי MacOS (לאחר פרמוט מחדש בתקן מתאים) – נמכר עכשיו בפעם הראשונה במחיר בסיס של 74.4 דולר בלבד, או 84.42 דולר כולל משלוח עד הבית שלכם.

מדובר במחיר סופי של כ-300 שקלים בחישוב לפי עמלת המרה בגובה של אחוז אחד מעלות העסקה (תמיד מומלץ לשלם בחנויות המקוונות של אמאזון במטבע המקומי התואם את האתר, ולהסתמך על עמלת ההמרה של כרטיס האשראי איתו אתם מבצעים את העסקה שתהיה עדיפה משמעותית ברוב המוחלט של המקרים) – שיהיה זול בכמעט 200 שקלים מכל חיצוני של 4 טרה-בייט שתוכלו לקנות בישראל. מומלץ לנצל את ההזדמנות הזו ומהר, לפני שיגמר.

פרטים נוספים ורכישה:

כונן קשיח 4 טרה-בייט נוסף במחיר זול ביותר

אחרי דגמים של Western Digital ושל Seagate מגיע גם תורה של טושיבה לחגוג - עם כונן Canvio Basics חיצוני בגוון שחור ובנפח 4 טרה-בייט שירד אל מתחת לרף של 75 דולר, שאינו נדרש בתוספת מע"מ בעת ההזמנה. מוזמנים לחטוף לפני שזה ייעלם

הצג עוד הסתר

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

עדכון: גם דגם Canvio Basics של בנפח של 2 טרה-בייט זמין במחיר מוזל נהדר של 50 דולר, או 58.48 דולר כולל משלוח לארץ – כ-210 שקלים, לעומת 310 שקלים ומעלה לאותו דגם בחנויות בישראל.

פרטים נוספים ורכישה:

כונן מכאני חיצוני של טושיבה במחיר מעולה

גם דגם 2 טרה-בייט ממשפחת ה-Canvio Basics של היצרנית היפנית זוכה לקיצוץ מחיר נאה, וזמין בהנחה של 100 שקלים לפחות (50 אחוז!) מהמחירים בארץ לאותו דגם

הצג עוד הסתר

המעוניינים בנפח אחסון גדול במיוחד יוכלו לבחון רכישה של דגם ה- Elements השולחני, גם הוא בגוון שחור, הם נפח 10 טרה-בייט ובמחיר בסיס של 159 דולר בלבד, מהנמוכים ביותר לדגם זה עד היום. המחיר הסופי כולל מע"מ ומשלוח יעמוד על כ-735 שקלים – וזאת לעומת מחירים של 1,300 שקלים ומעלה (!) לכונני 10 טרה-בייט אחרים שנמכרים בארץ. שווה בהחלט.

מחיר של פחות מ-11 אגורות לכל ג'יגה-בייט של אחסון

פרטים נוספים ורכישה:

כונן קשיח 10 טרה-בייט של WD בהנחה של מאות שקלים

מעוניינים בנפח אחסון גדול ככל הניתן ובמחיר נמוך ככל האפשר? דגם Elements שולחני של Western Digital בנפח של 10 טרה-בייט חוזר לרמת המחיר הנמוכה ביותר שלו ויכול להיות שלכם בעבור פחות מ-750 שקלים כולל מע"מ ומשלוח עד הבית

הצג עוד הסתר

לקינוח, תוכלו לבחור גם בכונן קשיח פנימי עבור המערכת שלכם ממשפחת ה-BarraCuda של , בנפח של 2 טרה-בייט, במהירות 7,200 סל"ד ועם 256 מגה-בייט של מטמון מהיר – במחיר בסיס של 50 דולר, או 60.87 דולר כולל משלוח שהם כ-220 שקלים לערך.

פרטים נוספים ורכישה:

כונן מכאני פנימי 2 טרה-בייט מבית Seagate במחיר מוזל

כונן קשיח פנימי במהירות 7,200 סל"ד ועם 256 מגה-בייט של זכרון דינאמי מובנה זמין לרכישה במחיר הנמוך בכ-50 שקלים לפחות מזה שבארץ

הצג עוד הסתר


תגיות
Back to top button
Close
Close