הדיל היומי: ראוטר 802.11ax במחיר שפוי • HWzone
מחשביםציוד הקפימבצעים מרחבי הרשת

הדיל היומי: ראוטר 802.11ax במחיר שפוי

רוצים להכין את עצמכם לדור הבא של טכנולוגיית ה- כבר עכשיו? באמאזון איטליה תוכלו למצוא דגם מעניין מבית Netgear במחיר תחרותי

מוצרי שתומכים בתקנים החדישים והמהירים ביותר בתחום נוטים להיות עסק יקר למדי – אך יתכן שדווקא בדור ה- 6, או אם תעדיפו, יש לנו תקווה לכך שהדברים יהיו טובים יותר והמחירים יגיעו אל רמות עממיות ושפויות יותר במהירות.

דוגמה טובה לכך מספקת לנו עתה הגרסה האיטלקית של , שם דגם בשם RAX40 או Nighthawk AX4 מחברת Netgear זוכה לקיצוץ של 65 יורו ממחירו בהינף אצבע – וזמין כעת בעבור 132.53 יורו כולל המע"מ והמשלוח עד הבית, כלומר 465 שקלים.

בראוטר המעוצב הזה (שימו לב כי אינו כולל מודם מובנה, ועל כן נדרש לחבר אליו מודם תומך VDSL2 או DOCSIS 3, בתלות בתשתית אליה אתם מחוברים) תמצאו מערך קליטה ושידור כפול הן עבור ערוצי 2.4GHz והן עבור ערוצי 5GHz, כך שהמהירות המירבית המשולבת המתקבלת היא לא פחות מ-3,000Mbps.

המוצר תומך לאחור בתקני 802.11ac וקודמים לו באופן טבעי, ויפעל ביכולות הזריזות המירביות שלו רק עם צרכנים אשר תומכים גם הם בטכנולוגיית 6 – אין הרבה מהם בחנויות נכון לרגע זה, אך צפויה התרחבות משמעותית ומהירה בתמיכה זו בשנה הקרובה שאליה תוכלו להיות מוכנים מבעוד מועד עם ראוטר שכזה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות של Amazon

שווה את ההשקעה כבר בשלב הזה? כל אחד יזדקק להחליט בהתאם לתכונות הרשת הביתית האלחוטית האישית שלו

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

תגיות
Back to top button
Close
Close