הדיל היומי: כרטיסי מסך עדכניים במחירים מעולים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמבצעים מרחבי הרשת

הדיל היומי: כרטיסי מסך עדכניים במחירים מעולים

דגמי Navi של AMD וגם דגמי Turing מבית נמכרים באמאזון במחירים נמוכים מהרף המומלץ על ידי היצרניות – ויחד עם משלוחים חינמיים אלו הן הצעות מעניינות במיוחד עבור אלו שזקוקים לשידרוג יכולות זריז

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מרכיבים מערכת מחשב חדשה מאפס או מחפשים שידרוג עבור יחידה קיימת? הכתבה הזו היא עבורכם – עם ריכוז של כמה מהדילים הטובים ביותר עבור יחידות עיבוד גראפיות שבהם נתקלנו בתקופה האחרונה.

Radeon RX 5500 XT, דגם הביניים העדכני ביותר מבית בדור ה-Navi המודרני בתהליך ייצור של 7 ננומטר יהיה שלכם בעבור 850 שקלים – 241.78 דולר כולל מע"מ ומשלוח חינמי עד הבית עבור דגם ה-Mech של חברת MSI עם 8GB של דינאמי והמהרה עבור הליבה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

המחיר הרשמי של ה-RX 5500 XT יכל להיות תחרותי יותר – אך בהתחשב בהחלטה של מדובר כאן בדיל המרשים ביותר שתוכלו למצוא כרגע

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

גם דגם RX 5700 אפשר למצוא במחיר ראוי מאוד – 361.33 דולר כולל הכל (בהתבסס על מחיר בסיס של 299.99 דולר בלבד, 50 דולר פחות מהמחיר , מעט פחות מ-1,270 שקלים, עבור דגם בעל כפול מאווררים מסדרת ה-Ultra של חברת האמריקאית.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לקינוח, את דגם ה-Navi העוצמתי ביותר תוכלו לקבל עם תג מחיר של 444.18 דולר, 1,560 שקלים לערך – במסגרת דגם ה-RAW II כפול המאווררים, גם הוא מבית , לאחר קיצוץ של 30 דולר מהמחיר המומלץ הרשמי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מעדיפים את Turing על פני Navi? תוכלו לבחור בדגם ה-GeForce GTX 1660 הקומפקטי של חברת Zotac, עם דינאמי של 6GB ואורך כולל של פחות מ-22 סנטימטרים אשר אמור לאפשר לו להשתחל את חלק גדול מהמארזים הקומפקטיים בשוק – בתג מחיר סופי של 241.79 דולר שזהה למעשה למחירו של ה-RX 5500 XT אשר הזכרנו לפני מספר פסקאות. כ-850 שקלים כולל תוספת המע"מ הנדרשת ומשלוח לישראל, כמובן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עוד כרטיס גיימינג קומפקטי בפחות מ-1,000 שקלים שכדאי לכם לבחון ולשקול

דגם GTX 1660 משתלם נוסף עם 6GB של GDDR5 הוא ה-Ventus XS המומהר מבית – שיעלה לכם 254.41 דולר כולל מע"מ ושילוח, שהם 890 שקלים בקירוב. בסוף החודש הקודם ניתן היה למצוא את הדגם הזה במחיר נמוך ב-6 דולר נוספים מהעלות הנוכחית, אך גם כיום מדובר בדיל תחרותי מאוד בהשוואה להיצע המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

נחזור אל המחנה האדום, ונפנה אל העבר הלא-ממש-רחוק – דגם RX 580 בעל צריכה גבוהה אך גם מעולים ביחס לתמחור, מגרסת GTX XXX של XFX עם 8GB של גראפי, במחיר של 184.35 דולר שהם 645 שקלים. שווה או לא? תלוי בהעדפות ובשימושים שלכם כנראה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

דיל אחרון חביב הוא עבור ה- RX 590, האימתני ביותר בדור ה-Polaris, עם מחיר של 217.96 דולר עבור דגם ה-Fatboy כפול המאווררים המומהר ובעל העיצוב המעניין של – כ-765 שקלים לערך כולל המסים ומשלוח לישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

דגם שמנמנן עם שם לא רגיל – ביחס עלות-תועלת מרשים מאוד


תגיות
Back to top button
Close
Close