הדיל היומי: כונני SSD חיצוניים מהירים ללא תשלום מע"מ • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

הדיל היומי: כונני SSD חיצוניים מהירים ללא תשלום מע"מ

בואו ליהנות מנפח 500GB חיצוני קומפקטי עם מהירויות העברה של מעל ל-800 מגה-בייט בשנייה – במחיר מלהיב במיוחד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


התעניינתם בכונני ה-USB הניידים שמהירים כמעט כמו כונני SSD וזמינים במחיר נטול מסים, אך הרגשתם שאתם זקוקים ליותר נפח עבור הכסף שלכם? ארצות הברית מציעה כעת מוצר מעניין נוסף מתחת לרף פטור המע"מ הישראלי המוכר שעשוי להתאים לתיאור במדויק.

כונן חיצוני נייד מבית PNY האמריקאית שמשתייך אל מותג ה-Pro Elite שלה מתבסס על בקר תומך תקן USB 3.1 Gen.2 – כך שיחד עם חיבור בתקן תואם במערכת המחשב שלכם תוכלו ליהנות מרוחב פס תיאורטי מירבי של 10 ג'יגה-ביט בשנייה – וממהירויות העברה רציפות של עד 865 מגה-בייט בשנייה בקריאה ועד 875 מגה-בייט בשנייה בכתיבה. יותר מרוב כונני ה- הניידים האחרים שתוכלו למצוא בחנויות נכון להיום, על אחת כמה וכמה כשמדובר במחיר סופי של 74.99 דולר בלבד עבור נפח של 500GB, ללא תוספת עבור משלוח או עבור מע"מ.

במחיר של פחות מ-265 שקלים כולל עמלת המרת המטבע הצפויה מחברת כרטיס האשראי שלכם, נראה כי מדובר באחת ההצעות האיכותיות ביותר שיש לשוק כונני ה- החיצוניים הניידים להציע, כאשר גם הביקורות הראשונות עבור המוצר באמאזון הן חיוביות מאוד (אם כי ראוי לציין שיש מעט מהן, ועל כן ראוי להתייחס בספקנות מסויימת אל כל המידע). מצאתם מוצרים משתלם יותר? מוזמנים לשתף עם כולם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לא זעיר כמו כונן – אך עדיין קומפקטי מספיק עבור חלק גדול מהצרכנים והשימושים, וגם נהנה מרמות מחיר תחרותיות יותר

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

דגם חיצוני נוסף ממותג מוכר שתוכלו לרכוש במחיר נטול מע"מ, וזול אף יותר מה-PNY Pro Elite, הוא ה- Expansion הטרי שיעלה לכם 69.99 דולר בלבד (245 שקלים לערך) כולל משלוח עד הבית לנפח של 500GB. הוא מגיע אמנם למהירויות העברה רציפות של עד כ-400 מגה-בייט בשנייה בלבד, עם המגבלה המאפיינת את חיבורי ה- 3.1 Gen.1, אך מהווה אלטרנטיבה טובה לאלו שיש להם העדפה למותג מסויים על פני האחר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מתמודד עדכני בתחום כונני ה- החיצוניים שמנסה לצבור תאוצה באמצעות התמחור

רוצים ללכת על בטוח? גם דגם ה-T5 הנייד העדכני מבית זמין במחיר קורץ לנפח של 500GB בגוון כחול – 93.08 דולר שהם כ-330 שקלים כולל מע"מ ומשלוח, עבור כונן שאולי לא מציע את המהירויות הרציפות הגבוהות מכולן אך נחשב אחד האמינים ואחד המצטיינים בביצועים אקראיים בתחום הזה, כפי שמעיד ציון ממוצע של 4.6 מתוך 5 באמאזון המבוסס על יותר מ-3,500 חוות דעת שונות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הכונן המפורסם של נמצא במרחק נגיע מרף פטור המע"מ – אך עדיין לא הגיע לשם, כך שתזדקקו לשלם עליו כמה עשרות שקלים יותר מאשר עבור המתחרים הבולטים


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close