הדוכן של Palit • HWzone
Computex 2008מחשבים

הדוכן של Palit

החברה לא חידשה הרבה בתערוכה, אבל הציגה את המערך הלוחם שברשותה, כולל כרטיסי מסך מומהרים בעלי גופי קירור חזקים ולוחות אם שסחטו מהם את המיץ עוד יותר.
 
החברה, שעד שחברות אחרות החלו לעשות זאת בעצמן, הייתה הראשונה להציג 8800GT בעל גוף קירור לא סטנדרטי, וזכתה בזכות זאת לתקופה מסוימת לפופולריות רבה בפורום "כרטיסי מסך" שלנו, מציגה כעת בקומפיוטקס כמות אדירה של כרטיסי מסך, כשהמשותף לכולם הוא גוף קירור, שלא ברור איזה חברה יצרה אותו, אבל אחד שעשה חייל בביקורת שהרצנו עליו.
 
מהלך לא ברור שעשתה החברה, היה לשים לצד כרטיסים חדשים ונוצצים המבוססים על מעבדים גראפיים של NVIDIA ועל מעבדים גראפיים של ATI, גם כרטיסי מסך ישנים יותר של שתי החברות, שכבר אינם רלוונטיים לאיש, אינם מיוצרים יותר ואינם נמכרים יותר בחנויות. המסקנה המתבקשת היא שהחברה כנראה רצתה למלא קיר שלם בכרטיסי מסך המשתמשים בגוף הקירור שלה, בכדי להוכיח בפני באי התערוכה את הצלחתו.
בנוסף לכרטיסי המסך, הציגה החברה גם מספר לוחות אם, שעל פי גודלם מיועדים לקולנוע ביתי. מהלך מוזר נוסף מצד החברה היה להציג לוחות אם המיועדים למעבדיה האחרונים של AMD, שלא מתבססים על ערכת השבבים החדשה מתוצרתה, ה-780G, שראינו בסביט השנה, ושבין שאר תכונותיה מכילה גם תמיכה מלאה בניגון תוכן בהבחנה גבוהה. תכונה מעניינת של לוחות האם החדשים של החברה היא שכשהם משולבים עם כרטיס מסך מתוצרת פאליט, הלוח ימהיר את כרטיס המסך בהתאם לעומס המופעל עליו, בדומה לתכונות שישנן בלוחות אם של חברות רבות אך מיועדת אך ורק למעבד.

3 תגובות

 1. כרטיסי-תצוגה מילא…
  … אך בלוחות-הראשיים שלהם לא נראה לי שהייתי נוגע גם עם מקל עטוף.

 2. חברה מצויינת
  למה לדבר ככה הם דיי הוכיחו את עצמם עם הכרטיסי מסך המצויינים והמשתלמים שלהם

 3. ל-1: מעניין על מה אתה מבסס את העובדה הזו
  אתה אולי תהיה מופתע (או שלא) אך Palit היא החברה מספר 1 במכירות של כרטיסי מסך. כמו-כן, בדקנו את הכרטיסים שלהם, כפי שאתה בוודאי יכול לקרוא בביקורות שלנו.

  לגבי לוחות אם? אמנם לא בדקנו אותם, אבל בתור חברה שמספקת עיצובים וייצור לחברות אחרות בשוק לוחות האם, אני מאמין שזו לא חברה סוג ז'. אולי לך בתור אחד שמוציא 1500 ש"ח על לוח החברה לא מתאימה, אך מצד שני היא גם לא פונה לקהל שלך, בקטגוריה זו.

  איתי.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close