האתר מתרחב לתחומים חדשים • HWzone
מחשבים

האתר מתרחב לתחומים חדשים

מהיום יש לכם בית טכנולוגי אחד – חומרה, גאדג'טים, משחקים וטכנולוגיה זה HWzone!
כחלק מהאבולוציה הטבעית של האתר, HWzone מתרחב ומהיום תוכלו להנות מכל התכנים המעניינים אתכם בתחומי החומרה, הגאדג'טים, המשחקים והטכנולוגיה – תחת קורת גג אחת, ותיקה וחזקה.
גייסנו כתבים, העלנו את כמות התוכן, כתבנו כתבנו וכתבנו והכל על מנת שלכם יהיה בית טכנולוגי חם יחיד ומיוחד.
המקצועיות של HWzone הולכת לפניה, ומעכשיו תוכלו להנות ממנה בכל תחומי החיים המעניינים אתכם. אם סמארטפונים מתוחכמים מענינים אתכם, לחצו על לשונית הגאדג'טים, אם אתם גיימרים בנשמה ורק רוצים עוד ועוד תוכן על משחקים, לשונית המשחקים תעניין אתכם במיוחד. טכנולוגיה זה התחום שלכם? לשונית TECH היא אתר הבית שלכם, חובבי חומרה ותיקים – לשונית החומרה שמרכזת את כל התוכן הקשור בחומרת מחשבים תספק לכם את כל המידע שאתם אוהבים, בצורה מרוכזת ונוחה.
ארבעה תחומים ואחד לשלוט על כולם
מהיום תוכלו למצוא באתר חמש לשוניות חדשות מעל התפריט. הלשוניות מחלקות את האתר לארבעה תחומים, ואחת מרכזת את הכל. עכשיו אתם יכולים בנוחות לבחור את התחום שמעניין אתכם ולהשתמש בו כאתר הבית שלכם.
הלשונית "ראשי" תרכז את כל התוכן שעולה באתר, ואם אתם אוהבים לצרוך כל פיסת מידע בכל תחומי האתר – שם תוכלו לראות את כל התוכן שלנו במקום אחד. אם ברצונכם למקד את תחומי העניין שלכם, תוכלו לעשות זאת בעזרת הלשוניות שיובילו אתכם לעמודי בית חדשים המחולקים לפי נושאים.
כל מה שנשאר לעשות זה להנות!
כמובן אם יש פידבקים אנחנו תמיד נשמח לשמוע בפורום, בטוקבקים או בעמוד צור קשר.

7 תגובות

 1. תותחים – תודה
  כבר הרבה זמן שאתם אחד האתרים היותר מעמיקים ומעניינם בסביבה הישראלית. תודה לכם עד כה ובהצלחה עם הערוצים החדשים.
  נפגש ב RSS :-)

 2. אחחח אחחח!!?!?
  איך אני שמח
  תודה לכם שאתם מפתחים ככה את האתר
  זה האתר מספר 1 שלי!!!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close