הארה צבעונית חכמה יותר: Antec מצטרפת אל טרנד ה-ARGB במאווררים

למה להסתפק במאווררים בעלי הארה בצבע אחד ויחיד כאשר הדגמים המציעים קשת של צבעים שניתנת לסנכרון ותיכנות הופכים לנגישים ונפוצים יותר מאי פעם בעבר?

המראה של המארז חשוב כיום לא פחות מהביצועים, כך נדמה, וכל יצרנית חומרה מאמצת את המצב הזה במלוא הרצינות ותשומת הלב – כאשר נראה כי לא נותרו כמעט רכיבים בהם לא ניתן למצוא הארה מובנית בתצורה כלשהי, אשר תהווה עדות להשקעה הכלכלית שנמצאת מאחורי השחקן.

צרכנים מסויימים מחבבים בלאגן צבעוני בו כל רכיש מאיר בשיטה ובגוון משלו ברגע נתון, ואילו אחרים מוכרחים לראות סדר, תיאום והרמוניה בין כל האלמנטים השונים לקבלת המיצג השלם – ועבור הקטגוריה השניה יש מוצרים כדוגמת סדרת ה-Prizm מבית חברת Antec, אשר נועדה לקשט את המארז וגם לספק תאימות כמעט לכל יישומי השליטה והבקרה הקיימים בשוק.

את מאווררי ה-Prizm ניתן למצוא בחנויות בקוטר הנפוץ של 120 מילימטרים וגם בקוטר 140 מילימטרים שצובר תאוצה משמעותית במארזים מודרניים – כאשר שני הדגמים מורכבים משבע להבים ומקשת בעלת 18 נורות לד צבעוניות עם תמיכה ב-16.8 מיליון גוונים, וממש ליישומי ההארה המתוכנתת של Gigabyte, אסוס, MSI וגם ASRock. אלא אם כן יש בידכם מערכת אקזוטית מאוד, לא אמור להיות כאן אתגר בשילוב המאווררים לצד שאר הרכיבים.

די קשה לחשוב על סגנון הארה שלא יהיה אפשרי ליישום במאווררים הללו

דגמי ה-Prizm מוצעים עם אחריות לשנתיים על מנגנון הסיבוב ההידראולי שבהם, אשר מיועד לשרוד 40,000 שעות פעולה לכל הפחות – ויש גם הבטחה לכך שעוצמת הרעש שלהם לא תחצה רף של 32 דציבלים מעל לרמת רעש ממוצעת בחדר בעת פעולה במהירות מירבית.

דגם ה-140 מילימטרים אמור לספק ספיקת אוויר של עד 65 רגל מעוקב לדקה (CFM) במהירות סיבוב מירבית, בעוד שדגם ה-120 מילימטרים יגיע לכ-45 רגל מעוקב לדקה

Antec תציע את המאווררים בכמה מארזים משולבים מעניינים – האחד עם שלושה מאווררי Prizm של 120 מילימטרים, זוג פסי לד נשלטים לקישוט נוסף של המארז ובקר שליטה ייעודי על פעולתם, השני עם חמישה מאווררי Prizm של 120 מילימטרים ובקר שליטה, והשלישי עם זוג מאווררי 140 מילימטרים גדולים ובקר שליטה. באופן די מפתיע מאוורר Prizm ARGB בגודל 120 מילימטרים כלל לא יוצע באריזה נפרדת משלו, אם כי את דגם ה-140 מילימטרים כן ניתן יהיה להשיג ללא תוספות.

דגמי ה-Prizm כבר זמינים לרכישה במספר חנויות כאן בארץ, כאשר נראה כי המחירים בהחלט עשויים להפתיע לטובה, גם ביחד לעלויות בחו"ל – בייחוד אם אתם מחפשים פתרון קירור אוויר מערכתי כולל למחשב האישי שלכם.