האס החדש של אסוס: מסך גיימינג בקצב תצוגה גבוה להמונים • HWzone
מחשביםמסכיםכתבות נבחרות

האס החדש של אסוס: מסך גיימינג בקצב תצוגה גבוה להמונים

המצטרף החדש אל משפחת ה- של החברה הטאיוואנית מצליח להפתיע אותנו לטובה בתג המחיר שלו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יש כמות עצומה של מסכים שולחניים בשוק שמיועדים לחובבי משחקים, אך רובם גם נושאים תגי מחיר שלא קל לעכל בהתאם ליכולותיהם הייחודיות והמתקדמות. לשמחתנו נראה כי אט-אט יש הצטמקות גם בתחום הזה, ומוצרים טריים אשר דורשים כמות מינימלית של פשרות מתחילים להופיע להם על מדפי החנויות – אחד מהם הוא ה- Strix XG27VQ.

המסך של מציע פאנל VA בגודל 27 אינץ׳ וברזולוציית 1080p, עם זמן תגובה ממוצע של 4 מילישניות וקעירות בלתי מבוטלת של 1800R, בהירות סטנדרטית יחסית של 300 ניט וניגודיות סטטית של 3,000:1.

קצב תצוגה של עד 144 פריימים בשנייה, יחד עם טווח רחב של תמיכה בטכנולוגיית ה-FRC – במחיר הגיוני

מה שהופך אותו ממסך די פשוט למסך גיימינג אמיתי הוא התמיכה המובנית בטכנולוגיית ה-FreeSync של VESA ו- לסנכרון רענון התמונה בציר האנכי, גם בהתבסס על חיבור וגם בהתבסס על , ועם תמיכה בהחלקת איכות התצוגה בטווח רחב של קצבי תצוגה בין 48 הרץ ל-144 הרץ.

ה-XG27VQ מציע חיבור HDMI 1.4 אחד, חיבור 1.2 אחד וגם חיבור DL-DVI אחד וותיק, בנוסף לטכנולוגיה בשם ELMB שאמורה למנוע תופעת מריחה במסגרת תצוגה בה יש תנועה מהירה במיוחד של אלמנטים כלשהם – והיכולות הארגונומיות שלו כוללות הטייה מעלה ומטה, סיבוב על ציר והתאמת גובה.

העיצוב הנאה הוא בונוס משמעותי

המסך מעוצב באופן אגרסיבי ובולט בשטח, כיאה לחבר במשפחת מותג ה-, וכולל אפילו הארה אחורית צבעונית שניתנת לתכנות והתאמה אישית – כל זה בעבור תג מחיר מומלץ רשמי של 350 דולר, שאולי אינו זול באופן קיצוני אך בהחלט זול יותר ממה שהיה ניתן לצפות עבור המאפיינים שאיתם הוא מגיע.

יחידת תצוגה שמתאימה מאוד לכל מי שאינם מעוניינים לבצע את הקפיצה למימדים של מעל ל-30 אינץ'

אנחנו מקווים מאוד שעם הכניסה של רזולוציות ה- אל מרכז העניינים נוכל לראות דגמים נוספים ברזולוציה "צנועה" של FullHD ו-QHD יורדים לרמת עלויות של 300 דולר, ואולי גם קצת פחות. נחזיק אצבעות.


תגיות

3 תגובות

  1. זה לא מסך גיימינג אמיתי. למסך גיימינג אמיתי יש זמן תגובה של 1ms

    1. לא חייב להיות מסך "גיימינג תחרותי" מבחינת זמני תגובה, ועדיין, מסך גיימינג אמיתי לא אמור להעניש אותך בקריעות תמונה או stutter כשקצב הפריימים יורד מ-48.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close