כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 965M עם ביצועים משופרים בדרך

עדויות חדשות מצביעות על כך שדגם הגיימינג הנייד של NVIDIA יזכה לתוספת ביצועים משמעותית בקרוב

האתר notebookcheck מדווח, בהתבסס על מקור אלמוני, כי ב-NVIDIA מכינים וריאציה חדשה עבור כרטיס ה-GeForce GTX 965M הנייד, אשר עשויה לשאת את אותו שם הדגם בדיוק – או אולי להיקרא GTX 965M Ti, בדומה ל-GTX 960 Ti השולחני שלכאורה נמצא אף הוא בדרך לחנויות.

שיפורים נוספים בתהליכי הייצור הם ככל הנראה אלה שמאפשרים את הפיכתה של הגירסה החדשה למציאות – ה-GTX 965M Ti עדיין יתבסס על אותה ליבת GM204 כמו קודמו, עם אותו מספר יחידות עיבוד, אך ההבדל יהיה תדר עבודה מירבי במצב Turbo Boost של כ-1,151MHz, לעומת כ-950MHz בלבד כיום. המשמעות הינה תוספת של כמעט 20 אחוזים לביצועים, כנראה ללא שינוי במעטפת התרמית של השבב.

nmax1 nmax

הגירסה הנוכחית מציעה תדרי פעולה שמרניים מאוד ביחס למה שהתרגלנו לקבל מליבות Maxwell 2.0 – ונראה כי בהחלט יש מקום לקפיצת מדרגה קדימה

בהתחשב בכך שה-GTX 965M מהווה כבר היום בחירה לא רעה בכלל במונחי עלות-תועלת לגיימינג נייד – אנחנו בהחלט נהיה מאושרים לראות עוד תוספת ביצועים משמעותי עבורו, שתצמצם מהותית את הפער בינו לבין ה-GTX 970M שנמצא מעליו בהיררכיה. נקווה רק שההבדלה העתידית בין דגמים מבוססי GTX 965M לדגמים מבוססי GTX 965M Ti תהיה פשוטה יחסית, ולא תדרוש נבירה מעמיקה בדפי המפרט הטכני של כל מחשב נייד.

הערכה לרמת השיפור אותה אנחנו עשויים לראות ב-GTX 965M Ti, או איך שלא יקראו לדגם המעודכן בסופו של דבר
הערכה לרמת השיפור אותה אנחנו עשויים לראות ב-GTX 965M Ti, או איך שלא יקראו לדגם המעודכן בסופו של דבר