האחות הקטנה: מקלדת ה-Logitech G810 Orion Spectrum נחשפת • HWzone
מחשביםציוד הקפי

האחות הקטנה: מקלדת ה-Logitech G810 Orion Spectrum נחשפת

אם אתם מחבבים את מקלדת ה- G910 Orion Spark המכאנית אך אין לכם תקציב עבורה, אולי תתעניינו בגרסה החדשה שלוג'יטק משיקה כעת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפני שנה וחצי השיקה חברת Logitech את דגם ה-Logitech G910 Orion Spark המורכב ממקשים מכאניים מסוג ה-Romer-G, מקום לסמארטפון עם תואמת שיספק פתרון חלופי למסך ה-LCD המוכר שלה ותאורת מרשימה ורבת פונקציות, מה שיכול לקבל את השם "מוצר הדגל" שלה בקטגורית מקלדות הגיימינג.

השבוע השיקה החברה את מה שנראה כמו דגם מינימלי יותר של ה-G910 Orion Spark, שהיא מקלדת "אקסטרים" אם תרצו שאולי לא כל הפונקציות שבה היא מתהדרת חשובות לרבים מהמשתמשים והם עשויים למצוא בדגם המכאני החדש פתרון הרבה יותר פרקטי מאשר שבאחות הגדולה. הדגם החדש עונה לשם הזהה יחסית G810 Orion Spectrum.

המקלדת החדשה שומרת על הפונקציות העיקריות שעוטפות את ה-G910 Orion Spark: היא אמנם מסירה את המגש והתמיכה באפליקציה, אך היא מכאנית גם כן ומציעה את אותם מקשי Romer-G בעיצוב שטוח יותר, ולא "שקוע" המצוי במקלדת ה-G910 Orion Spark וזכה לכמה וכמה תלונות משתמשים שהתקשו להתרגל.

כמו כן, גם היא מכילה תבנית של עד כ-16.8 מיליון צבעים, אותם ניתן להחל עבור כל מקש, גם בדומה לאחות הגדולה שלה. המקלדת החדשה לא כוללת מקשי G (הראשונה מבינהם בסדרה, למעשה), אותם מחליפים מקשי ה-F1-12 אותם ניתן על פי החברה לתכנת עבור מעל ל-300 משחקים. כמו כן, המקלדת כוללת מקשי מדיה וגלגלת ווליום האופיינית לרוב דגמי ה-G שבקטגוריה.

Logitech-G810-2

המקלדת זמינה כעת לרכישה בחו"ל במחיר של 160 דולר (622 ש"ח בהמרה ישירה), זאת בהשוואה למחיר של כ-1,100 ש"ח לדגם ה-G910 כאן בארץ. כאמור, עבור משתמשים שלא מוצאים שימוש בכמה מהפונקציות של דגם הדגל, או לא יכולים להרשות לעצמם סכום של כזה עבור מקלדת, המקלדת החדשה בהחלט יכולה לקרוץ, אף שהיא אינה זולה במיוחד בפני עצמה.


תגיות

3 תגובות

  1. חוץ מהתאורה הנחמדה האם המקלדות האלה טובות יותר במשהו ממקלדת סבירה ברבע מחיר?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close