דיווח: פרטים ראשונים על ליבות ה-7 ננומטר של NVIDIA בקרוב

ליבות דור ה-Ampere העתידי של מפתחת השבבים עשויים להוות את ההפתעה הגדולה במסגרת כנס ה-GTC הראשון לשנת 2019

ההובלה של NVIDIA בעולם העיבוד הגראפי היא ברורה מאי פעם, בייחוד לאחר השקת דגמי ה-GeForce GTX 1660 Ti ו-GeForce GTX 1660 אשר פירקו את אחד המבצרים האחרונים שנותרו ל-AMD בקצה התחתון של הקטגוריה – אך זה לא בהכרח אומר שהיא עומדת לצאת לחופשה כעת. לפי דיווח טרי של האתר Tweaktown יתכן כי הדור הבא של המפתחת כבר נמצא בשלבי , ופרטים עליו נקבל בימים הקרובים במסגרת כנס GPU Technology Conference שיתקיים בקליפורניה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אין לנו הרבה פרטים טכניים אודות ליבות דור ה-Ampere העתידיות, ויש סיכוי לא רע לכך שלא נראה אותן במוצרים מעשיים לפני שנת 2020 – אך אחרי ההשקה המפתיעה של Vega VII בידי AMD עם ליבות בליטוגרפיית 7 ננומטר ראשונות מסוגן בתחום, נראה כי זה טבעי לצפות ש- תתבסס על אותה הטכנולוגיה מבית יצרנית השבבים בכדי לשמור לעצמה על ההובלה הטכנולוגית ולספק לעצמה אפיקי הכנסות חדשים ויוקרתיים.

כמו מרבית אירועי ה-GTC של , גם זה הנוכחי בסן חוזה עתיד להתמקד בטכנולוגיות למידת מכונה ובינה מלאכותית מתקדמות – כך שהצגת ארכיטקטורת העתיד עבור התחום עשויה להיות מהלך הגיוני ואפילו מתבקש

האם Ampere יחליפו רק את ליבות ה- של עולם ה-HPC, בעוד שארכיטקטורה בשם אחר תהיה זו שתירש את , או שמא נראה חזרה אל אסטרטגיה אחודה עבור כלל המוצרים הקיימים? נמשיך לעקוב ונספק לכם תשובות בהקדם.

מפתחת השבבים הפסיקה לספק לנו מפות דרכים פומביות לפני יותר משנתיים – ומאז כל שנותר לנו לעשות הוא להתבסס על שמועות ונבואות שונות בתקווה להבין טוב יותר את הצעד הבא שלה