גרסת הבטא 9471 Windows 8.1 build דלפה לרשת • HWzone
מחשבים

גרסת הבטא 9471 Windows 8.1 build דלפה לרשת

דלפה לרשת גרסת הבטאWindows 8.1 build 9471 , האם תהיה זו גרסת הבטא האחרונה לפני הרשמית?
גרסת הבטא החדשה שלWindows 8.1  דלפה לרשת לאחר בצורת של כמה חודשים, בהם החברה לא שיחררה אף גרסת בטא, בשונה מפעמים קודמות הפעם גרסת הבטא בתצורת 64 סיביות ושמה Windows 8.1 build 9471.
לאלו מכם בעלי 8 המעדיפים לא להסתכן ולהוריד את גרסת הבטא המודלפת, חברת מייקרוסופט צפויה לשחרר את גרסת ה-RTM הסופית של מערכת ההפעלה בשבועות הקרובים.

Windows 8.1
תסופק חינם לבעלי Windows 8 וגרסת הבטא המודלפת אמורה לתת להם מושג טוב יותר איך תראה גרסת ה-8.1 הידועה גם בשם הקוד Windows Blue.
חלונות 8.1 תביא לא מעט תכונות חדשות לשולחננו כגון: חזרתו של כפתור ההתחל שנעלם עם צאת 8, כמו כן שיפורים בממשק המודרני, תמיכה ב-DX 11.1, מיקרוסופט יצרה גם עזרה+טיפים לאפליקציות ומדריכי וידאו לניווט במערכת ההפעלה, בכדי לעזור למשתמשים שהיתה להם בעיה עם הממשק החדש שהוצג בגרסה הראשונה של 8, כמו כן הוספו גם סרגל ואופציות נוספות לממשק הדואר, אנשי קשר, לוח השנה וישומים מובנים אחרים.

שינויים נוספים שבוצעו בכך שמיקרוסופט ויתרה על שילוב אפליקציות הפייסבוק ואפליקציית התמונות Flickr photo, שניהם חסרים בגרסת התצוגה ולא נראה לעת עתה כי היא הולכת להחזיר אותם.
דבר נוסף הוא אפליקציית SkyDrive ששולבה באופן מלא לתוך ישום התמונות ובמהלך שנועד להחליף את אפליקציית המסרים של Windows 8 שילבה את תוכנת המסרים Skype. ישומים חדשים אחרים שנוספו הם ישומי , ומזון.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בהחלט שינויים מבורכים ביצעה בגרסת התצוגה האחרונה ונראה כי היא משקיעה וקשובה ללקוחותיה, שום דבר עדיין לא סגור ונקווה ששינויים אלו באמת יבואו לכדי ישום בגרסת ה-RTM הצפויה לצאת בקרוב.

ברגעים אלו אישרה מיקרוסופט את השקת 8.1 החל מתאריך ה-17 באוקטובר הקרוב, העדכון כך נאמר אמור להוסיף את אותם שינויים עליהם התלוננו משתמשי 8.


תגיות

10 תגובות

 1. כפתור התחל
  היי
  כפתור ההתחל ממש גרוע ולא נוח לפי הגירסה שהורדתי לבדיקה, כפתור ההתחל שהיה מחברה צד שלישי שהיה ניתן להורדה יותר נוח ושימושי יותר , ממש אכזבה מה שמיקרוסופ עשתה עם כפתור ההתחל .

 2. עבדו עלינו?
  לפי הסרטון השני כפתור ההתחל פותח את האריחים של מטרו
  מייקרוסופט קשובה ללקוחותיה MY ASS . מסתבר שהם שומעים מה שהם רוצים
  בבקשה תגידו לי שיהיה אפשרות להחליף את השטות הזאת להתחל הישן !

 3. אולי יאפשרו סוף סוף לנגן קבצי דיוידי
  בלי לשלם כסף עבור תכנה מטופשת? ואולי יאפשרו להפעיל סקייפ ואקרובט רידר לא על חלון שלם? כולם נטפלו לכפתור ה"התחל" המטופש, ומתעלמים מכמה המערכת הזו ממש לא שמישה.

 4. אני לא מבין את זה
  מי משתמש בכלל בתפריט התחל?
  ה-tile-ים הרבה יותר נוחים מהמבוך המיושן והמטופש הזה

 5. Windows 8 Failed
  המערכת לא תומכת בגיימינג,עם גזילה מיותרת של משאבי מערכת,הממשק לא נוח בעליל,עם מלא תוספות טיפשיות כמו חנות האפליקציות הזו (הלווו זה וינדוס!,ממתי יש בוינדוס חנות אפליקציות ולמה צריך כשאפשר להשיג הכל בחינם בוינדוס?!) הפיתרון הכי טוב לבעיה הזו שקוראים לה וינדוס 8 היא Windows 7.

 6. מה הם חשבו לעצמם ?
  מה MicroSoft חשבה כשהעלתה את Windows 8 ?
  הווינדוס הזה בכלל לא מתאים לעכבר רגיל כמו שאחד פה אמר …
  הוא מתאים למסך מגע, ואם מישהו מכם רוצה לקנות טלפון או ווינדוס 8, שישלב – Nokia Lumia אחלה טלפון מגיע עם ווינדוס 8 ..

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close