"גלידת קסטה", תגידי צ'יז • HWzone
מחשבים

"גלידת קסטה", תגידי צ'יז

משתמשי , תתכוננו לגלידת קסטה טעימה בקרוב מאוד. בינתיים תוכלו לגרות את התיאבון עם מספר .
 
גוגל מתכננת לאחד את מערכות ההפעלה של מחשבי הלוח והטלפונים החכמים באמצעות הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה מתוצרתה, . העידכון הבא, 2.4 (או 4.0) יקרא ויגיע לראשונה, ככל הנראה, מותקן על מכשיר הנקסוס פריים, גם הוא בגדר שמועה.
 
בתמונות שהודלפו נראה מכשיש הנקסוס אס מריץ גרסה מוקדמת של שלא קיבלה עדיין מספור רשמי (שימו לב מה כתוב תחת "גרסאת אנדרואיד"). בגלל היעדר מספור רשמי עלו ברחבי הרשת ספקות באשר לאמינותן של התמונות, אך בהחלט יכול להיות כי מספר הגרסה חסר משום שמדובר בגרסה למפתחים. אחרי הכל, אפשר היה בקלות לזייף גם מספר גרסה.
 
נראה כי צבעי הירוק והכחול הוחלפו בצבע ציאן וכל האייקונים נטבלו גם הם בתמיסת צבע כחולה-ציאנית. לתפריט התחתון נוסף אייקון נוסף והתפריט כולל כעת 4 קיצורי דרך, ממש כמו בממשק ה-Touchwiz של . האייקון הרביעי נראה כמו תיקייה, אפשרות שנראתה בממשק ה-Rachael של מכשירי ה-Xperia האחרונים של חברת סוני אריקסון. באמת הגיע הזמן שגוגל תכניס קצת שיפורים לממשק המופשט של . אולי אפילו נזכה לאנימציות מגניבות חדשות?
 
בנוסף, אפשרות החיפוש המהיר של אותה כבר ראינו בגרסאות Honeycomb למיניהן הוטמעה בחלקו העליון של המסך, ומסך העידכונים קיבל תצוגת אייקונים. שינויים נוספים כוללים שינוי ממשק כולל לאפליקציית הג'ימייל ותוספת של מצב פנורמה למצלמה.
 


תגיות

4 תגובות

  1. אני מאד מקווה שהתמנות מזויפות…
    זה פשוט ניראה זוועה!

  2. זה זיוף בגירסה צריך להיות מספר ולא השם שגוגל נתנה(Ice Cream Sandwich)

  3. זה לא נראה זוועה
    זה נראה סטנדרטי עם THEME כחול… נראה לי לחלוטין לא אמין…

  4. Ice Cream Sandwich
    Ice Cream Sandwich זה לא כריך גלידה אלא קסטה- הגלידה בין הביסקויט למי שמכיר

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close