גוף הקירור החדש של SilverStone הוא כנראה הדק ביותר בעולם כולו • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוח

גוף הקירור החדש של SilverStone הוא כנראה הדק ביותר בעולם כולו

החברה הטאיוואנית מציגה קירור חדש עבור מעבדיה הנייחים של אשר מיועד למארזים הצרים ביותר בסביבה

אחרי שנתקלנו במספר כרטיסי מסך חדשים שנועדו להידחס אל תוך מארזים צנועים במיוחד בתקופה האחרונה – נראה כי הגיע הזמן להכיר את המוצר המשלים להם, בדמות ה-NT08-115XP החדש והמפתיע של SilverStone.

שמו של גוף הקירור הזה לא ממש עוזר להבין את ייחודו, אך מבט אחד עליו מבהיר זאת היטב – מדובר בקירור בפרופיל אולטרה-נמוך, שמיועד לאפשר התקנה של מעבדים נייחים סטנדרטיים מבית במארזי המחשב הכי קטנים וקומפקטיים שניתן למצוא בחנויות.

גורם לגופי קירור אחרים בפרופיל נמוך להרגיש ענקיים
גורם לגופי אחרים בפרופיל נמוך להרגיש ענקיים

אל גוף קירור אלומיניום מעוגל זעיר בעל ליבת נחושת מוצמד מאוורר בעובי 10 מילימטרים וקוטר של 80 מילימטרים, ושני אלו יחד יוצרים יחידה בגובה 33 מילימטרים בסך הכל – הרבה פחות מ-50 המילימטרים שמאפיינים את הקירור הבסיסי מדגם ה-E97379-001 שאותו מציעה בגירסאות ה-Box של מעבדיה השולחניים החסכוניים.

מיועד לתצורת ה-Mini-STX הטרייה עם לוחות במימדי 5x5 אינץ' - אבל לא רק עבורם
מיועד לתצורת ה-Mini-STX הטרייה עם לוחות במימדי 5×5 אינץ' – אבל לא רק עבורם

הקירור של SilverStone מותאם לכל תושבות המיינסטרים של מהשנים האחרונות (LGA1150/LGA1151/LGA1155/LGA1156), כולל מנגנון מתקון קל באמצעות לחצנים (Push-pin), עוצמת רעש מירבית נמוכה יחסית של עד כ-30dbA והתאמה למעבדים מרובעי ליבות מהמשפחות הסטנדרטיות ללא מכפלה פתוחה, עם מעטפת תרמית של עד 65 וואט.

את גוף הקירור ניתן להתקין טכנית גם ללא המאוורר, לקבלת גובה זעיר עוד יותר - אבל כנראה שעדיף לא לעשות זאת, אם אינכם מעוניינים במעבד שיהיה קרוב מאוד לרמת החימום המירבית המותרת לו
את גוף הקירור ניתן להתקין טכנית גם ללא המאוורר, לקבלת גובה זעיר עוד יותר – אבל כנראה שעדיף לא לעשות זאת, אם אינכם מעוניינים במעבד שיהיה קרוב מאוד לרמת החימום המירבית המותרת לו בכל רגע נתון

ה-NT08-115XP עתיד להגיע אל החנויות במהלך החודש הנוכחי, במחיר אשר טרם נחשף. נקווה שיהיה נמוך מספיק על מנת להצדיק את העדפתו על פני קירורים בסיסיים קצת יותר "שמנים", ולא יקר באופן מוגזם בשל היותו ייחודי וחסר תחרות ישירה.

תגיות

5 תגובות

 1. לא לא….אני צריך משהו עובד לא משהו דק לאחרונה עברתי מsedion 120 לcryorig h7 (קצת מפחיד הנוזלי הזה במיוחד למערכת חדשה)

  1. שטויות בחנקן.
   קירור נוזלי זה אך ורק ג'ריקן עם קרח! _ כל השאר זה בזבוז טוטאלי)

   1. הסידיון הביא לי 63 מעלות בעבודה(warthunder,wot,gta5) שזה לא רע
    ל i7 940
    אני מחליף או יותר נכון משאיר אותו במערכת הישנה כי אני לא רוצה לשרוף זן ווגה חדש בגלל קירור מים…בגדול כן ידוע שברמה(ראדיאטור קטן לאומת כפול) הזו של קירור מים האוויר לא נופלים רחוק

 2. צרות של אינטל, ה-PUSH PIN… ב-AMD לא שמעו על זה. עוד סיבה לעבור.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close