צפו: ה-Chrome החדש יעניק לכם הרבה יותר חיי סוללה • HWzone
מחשבים

צפו: ה-Chrome החדש יעניק לכם הרבה יותר חיי סוללה

קצת אחרי שמיקרוסופט הציגה נתונים מרשימים לגבי החסכוניות של דפדפן ה-Edge תחת 10, מתיימרת לזכות בכתר לעצמה עם הגירסה החדשה שהשיקה

לפני חודשיים מיקרוסופט הוכיחה שדפדפן Edge צורך הכי פחות סוללה מבין הדפדפנים המובילים, בייחוד בהשוואה לכרום של , שמואשם כבר שנים בצריכה מופרזת של הסוללה ובזלילת זיכרון. בחודשים האחרונים, מנסה לנער את הדפדפן שלה מהתדמית הזו, ולשם כך האיצה את קצב העדכונים עבורו.

השבוע יצאה גרסה 53 של כרום שהבטיחה שיפורים משמעותיים בביצועים ובצריכת הסוללה. כעת מדגימה את אותם השיפורים באמצעות סרטון השוואה שצילמה שמציגים שני מחשבי Surface Book זהים של מיקרוסופט, שאחד מהם מריץ את גרסה 46 של הדפדפן מלפני שנה, ואחר את הגרסה האחרונה. שניהם מנגנים סרטונים מהרשת ברציפות עד הכיבוי. התוצאה: המחשב שהריץ את 53 המשיך לנגן אותם כמעט כשעתיים וחצי אחרי שהשני כבה.

הסרטון אמנם מציג את ההתקדמות המשמעותית שעשתה לאורך תקופת פיתוח של שנה, אך חשוב לציין שתי נקודות. ראשית, כלל לא השוותה בין נתוני הצריכה של לבין אלו של Edge או של דפדפנים אחרים בשוק. שנית, שני המחשבים ניגנו רק סרטוני HTML5 לאורך כל הבדיקה, לכן קשה להעריך האם השיפור בצריכת הסוללה כזה משמעותי גם בזמן גלישה סטנדרטית בדפדפן.

הגרסה החדשה של כרום זמינה להורדה
הגרסה החדשה של זמינה להורדה

את הגרסה האחרונה של כרום, בכל אופן, ניתן להוריד כבר עכשיו. העדכון החל להתגלגל אוטומטית לכלל המשתמשים.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close