בקרוב: כרטיסי גיימינג חדשים מבית AMD לשוק הגבוה • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

בקרוב: כרטיסי גיימינג חדשים מבית AMD לשוק הגבוה

מנכ"לית מפתחת השבבים אישרה כי משפחת ה- עתידה להתרחב בקרוב – עם דגמים עוצמתיים יותר שיוכלו להלחיץ סוף סוף את המתחרה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיווח הפיננסי של עבור הרבעון השני של שנת 2019 לא היה מרהיב יתר על המידה, עם ירידה בהיקף ההכנסות והרווחים ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה – אך החברה הצליחה לשמור על רווח נקי בשורה התחתונה והבהירה כי היא צופה צמיחה משמעותית בנתונים כבר ברבעון הקרוב תודות להשקת מוצרי עידן ה-7 ננומטר שלה. מה עוד נמצא בתוכניות? מוצרי לשוק הגבוה ומעבדי 7 ננומטר עבור השוק הנייד.

בשיחה עם משקיעים שנערכה לאחר פרסום הדו"ח הכלכלי, כנהוג, נשאלה מנכ"לית ד"ר ליסה סו ספציפית אודות מוצרי 7 ננומטר נוספים בשוק הנייד ובשוק העיבוד הגראפי הגבוה – וענתה כי אלו אכן נמצאים בפיתוח כמתוכנן באופן שמסיר כל ספק שעוד היה יכול להיות לנו בעניין זה.

הנתונים הנוכחיים של לא בדיוק מפילים מהכיסא – אבל השיא עוד לפנינו

ללא חלון זמנים, כללי ככל שיהיה, קשה להעריך מה בדיוק הייתה הכוונה של הנציגה הבכירה מכולן במפתחת השבבים, אך כל העניין מחזיר אותנו אל כל אותם עשרות שמות דגמים שביקשה חברת Sapphire לרשום בצורה פומבית לפני כמה חודשים. נראה כי אכן עשוי לתכנן לפחות שלוש תתי-סדרות נוספות של ליבות ה- מעל ל-RX 5700 שכבר הושקה, עם רמות מחירים של 500 דולר, 600 דולר, 700 דולר – ואולי אף מעל לכך.

נציגי החברה חוזים עלייה של כ-11 אחוזים בהכנסות ברבעון הנוכחי שיסתיים בחודש ספטמבר, לעומת התקופה המקבילה בשנת 2018

מעניין יהיה לגלות כיצד תגיב לתחרות משמעותית ראשונה בשוק האולטרה-פרימיום בו היא שולטת מאז ימי משפחת ה-Fiji, אי שם לפני ארבע שנים – בהנחה ש- באמת תצליח לספק את הסחורה כמובן.

מתי בדיוק נראה מעבדי מובייל וכרטיסי מסך חדשים? נכון לעכשיו אפשר רק לזרוק לאוויר ניחושים


תגיות

3 תגובות

 1. חדשות ישנות.
  הכותרת הכי מציאותית באופן עובדתי נכון להיום היא:
  כרטיסים חזקים! _ (אבל עד שאלו יגיעו אנחנו כבר נהיה ב RTX3080)

  כך ששוב AMD תתחרה מול כרטיסים שהייצור שלהם הגיע ל DEATH OF LIFE / Discontinued!

 2. העניין הקבוע עם אמד הוא כמות הזמן שלוקח לה להגיב לכל מהלך של נבידיה. בעוד שהמחנה הירוק מגיב בהתאמת מחירים, בריברנדים זריזים ובוויסות המוצרים שלה (כולל קירורי צד ג' מקוסטמים כבר בהשקה) באופן כמעט מיידי, לאמד לוקח חצי שנה, לעיתים גם שנה שלמה, רק לתת מענה כללי בסגמנט – שלא תמיד יבוא לידי ביטוי במחיר משתלם או בתקרת ביצועים, בהכרח, תחרותית.
  אז נכון שיש פערים טכנולוגיים ופערים כלכליים בין החברות, ונכון שאמד משתרכת מאחור, ונכון על הרבה דברים – אבל סבלנות במקרה שלה הוכיחה את עצמה כלא משתלמת, לא ההמתנה לפיורים, לא ההמתנה לווגות, ובינתיים גם הנאבי מתקשה להרשים ליד סדרת סופר של נבידיה.

  מבחינתי נאבי הוא ניסוי הכלים האחרון של אמד להוכיח שיש לה מה למכור בשוק הזה בכל הסגמנטים שלו, הזוג 5700 שהיא שחררה היה סביר במקרה הטוב, ולא כל כך מרשים במקרה הרע – וההשקות הבאות יחליטו האם יש עם מה לעבוד כאן או שחזרנו לגלגל הקודם והמייגע שהיא מלווה אותנו בו כל כך הרבה שנים.

  1. כן המחיר לגמרה הרס לNAVI והקירור הגרוע….אבל עדין יש בי תקווה ….אני מקווה שאינטל תכנס והמחירים ישתנו(שלא יהיה תיאום)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close