בקרוב: כרטיסי גיימינג חדשים מבית AMD לשוק הגבוה • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

בקרוב: כרטיסי גיימינג חדשים מבית AMD לשוק הגבוה

מנכ"לית מפתחת השבבים אישרה כי משפחת ה- עתידה להתרחב בקרוב – עם דגמים עוצמתיים יותר שיוכלו להלחיץ סוף סוף את המתחרה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיווח הפיננסי של עבור הרבעון השני של שנת 2019 לא היה מרהיב יתר על המידה, עם ירידה בהיקף ההכנסות והרווחים ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה – אך החברה הצליחה לשמור על רווח נקי בשורה התחתונה והבהירה כי היא צופה צמיחה משמעותית בנתונים כבר ברבעון הקרוב תודות להשקת מוצרי עידן ה-7 ננומטר שלה. מה עוד נמצא בתוכניות? מוצרי לשוק הגבוה ומעבדי 7 ננומטר עבור השוק הנייד.

בשיחה עם משקיעים שנערכה לאחר פרסום הדו"ח הכלכלי, כנהוג, נשאלה מנכ"לית ד"ר ליסה סו ספציפית אודות מוצרי 7 ננומטר נוספים בשוק הנייד ובשוק העיבוד הגראפי הגבוה – וענתה כי אלו אכן נמצאים בפיתוח כמתוכנן באופן שמסיר כל ספק שעוד היה יכול להיות לנו בעניין זה.

הנתונים הנוכחיים של לא בדיוק מפילים מהכיסא – אבל השיא עוד לפנינו

ללא חלון זמנים, כללי ככל שיהיה, קשה להעריך מה בדיוק הייתה הכוונה של הנציגה הבכירה מכולן במפתחת השבבים, אך כל העניין מחזיר אותנו אל כל אותם עשרות שמות דגמים שביקשה חברת Sapphire לרשום בצורה פומבית לפני כמה חודשים. נראה כי אכן עשוי לתכנן לפחות שלוש תתי-סדרות נוספות של ליבות ה- מעל ל-RX 5700 שכבר הושקה, עם רמות מחירים של 500 דולר, 600 דולר, 700 דולר – ואולי אף מעל לכך.

נציגי החברה חוזים עלייה של כ-11 אחוזים בהכנסות ברבעון הנוכחי שיסתיים בחודש ספטמבר, לעומת התקופה המקבילה בשנת 2018

מעניין יהיה לגלות כיצד תגיב לתחרות משמעותית ראשונה בשוק האולטרה-פרימיום בו היא שולטת מאז ימי משפחת ה-Fiji, אי שם לפני ארבע שנים – בהנחה ש- באמת תצליח לספק את הסחורה כמובן.

מתי בדיוק נראה מעבדי מובייל וכרטיסי מסך חדשים? נכון לעכשיו אפשר רק לזרוק לאוויר ניחושים


תגיות
Back to top button
Close
Close