ביקורת וידאו: OCZ Fatal1ty 1000W - אופה וגם יפה • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחביקורות

ביקורת וידאו: OCZ Fatal1ty 1000W – אופה וגם יפה

האם קובעת סטנדרט אסטטיקה חדש לספקי כח? יצרנית החומרה הותיקה השיקה את סדרת Fatal1ty החדשה שלה – ספקי כח המאופיינים בנצילות גבוהה, מודולאריות וכבלים מוסלבים ברמה גבוהה. בסקירת זו נכיר את ספק הכח החדש  בהספק 1000 וואט קצת יותר לעומק:

תכונות מפתח:

תקן נצילות 80+ Gold
– תקן המבטיח שבעומס של 20, 50 ו-100 אחוזים מההספק המוצהר הנצילות הינה 88 אחוזים או יותר. מה זה אומר? נצילות ספק הכח היא הכח יוצא ממנו  חלקי הכח הנכנס אליו, שאר הכח מומר לחום. ככל שהנצילות גבוהה יותר, כך ספק הכח צורך פחות חשמל בפועל מהשקע בקיר.

מודולארי
– מאפשר שליפה וחיבור מהיר של כבלים להם אתם זקוקים בשימוש חומרה. היתרון הגדול ביותר של תכונה זו מלבד נוחות היא סידור הכבלים במארז. פחות כבלים = זרימת אוויר טובה יותר ופחות התעסקות בחיווט.

סליבינג (שרוול כבלים)
– איכות הסליבינג בספק הכח הזה היא רמה מעל לסטנדרט המוכר בספקי כח איכותיים. כל הכבלים המתחברים והמולחמים אל ספק כח הזה בעלי שרוול שחור עבה הצמוד לכל כבל בנפרד על מנת ליצור מראה אלגנטי ככל שניתן.

כבלים נשלפים:

 • כבל 4+4 פינים למעבד באורך 58.5 סנטימטרים
 • ארבעה כבלים – 6+2 פינים לכרטיסי מסך באורך 58.5 סנטימטרים
 • שלושה כבלים – SATA כח בעלי 4 חיבורים כל אחד. החיבורים ממוקמים באורך 40.5, 55.8, 71 ו-86.3 סנטימטרים לאורכו של הכבל הכבל
 • שני כבלי חשמל – מולקס כח בעלי 4 חיבורים כל אחד. החיבורים ממוקמים באורך 40.5, 55.8, 71 ו-86.3 סנטימטרים לאורכו של הכבל הכבל
 • מתאמים – שני מתאמים מסוג מולקס כח לפלופי

כבלים מולחמים לספק:

 • שני כבלים מסוג 6+2 פינים לכרטיסי מסך באורך 58.5 סנטימטרים
 • כבל מסוג 4+4 פינים למעבד באורך 58.5 סנטימטרים
 • כבל 24 פינים ללוח האם באורך 58.5 סנטימטרים

לסיכום, יצרה מוצר אשר כנראה ימגנט אליו לקוחות רבים הודות למראהו, בין אם לכבלים המוסלבים ובין אם ללד האדום במאוורר. זאת כמובן, בנוסף לאיכות חשמל והספק גבוה. מחירו של ספק כח זה הינו 300 דולרים, מחיר מעט גבוה לעומת ספקי כח אחרים המדורגים 1000 וואט אך אסור לשכוח את תוספת הסליבינג. יתכן ומשתמש אשר יהיה מעונין לקנות ספק כח זול יותר אך ליצור סליבינג בעצמו יאלץ לשלם על החומרים סכום כסף דומה לזה אשר ישלם בעבור ספק הכח הזה, לכן  Fatal1ty 1000W תהיה אפשרות עדיפה.

בהתאם להתרשמותינו ממראה ספק הכח, אנו מעניקים לו את פרס העיצוב. Fatal1ty 1000W הוא בהחלט ספק הכח האלגנטי ביותר אשר עבר אצלינו.

העיצוב הטוב ביותר – Fatal1ty 1000W

תגיות

3 תגובות

 1. לדייגו מהפייסבוק
  איזה ספק כח בדיוק הם הציגו מלפני 6 שנים עם כבלים מוסלבים באופן נפרד ובצע אחיד? אם אתה מתכוון לליברטי, אז זה לא מודולארי לחלוטין, לא מוסלב לחוד ובטח שלא בצבע אחד. לגבי מחיר שפוי, זאת אנרמקס שאנחנו מדברים עליה נכון?

 2. לא מבין
  לי יש ספק כבר לפני 5 שנים שנותן יותר ToughPower 1200W 120A לשני כרטסים חזקים וגם עלה לי לא יקר מחיר מישתלם כמו של ספק 750W שווה חבל שהיום הוא הרבה יותר יקר מודלרי כבלים מוסלבים ויותר כמות כבלים גם מוסלבים והוא בעל נצולת של 90%אחד הספקים אם הכי הרבה טכנלגות גם בצד של ההגנה אל הספק והמחשב אז אני לא מבין מה אתם מתלהבים כול כך מהספק אין בוא שום דבר חדש הו יוצא דופן והוא לא מעוצב בצורה יפה הו יותר מדי מיוחדת סתם עיצוב רגיל

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close