ביקורת: הולכים עד לקצה עם TRX40 Aorus Xtreme של Gigabyte • HWzone
מחשביםמעבדיםביקורותכתבות נבחרות

ביקורת: הולכים עד לקצה עם TRX40 Aorus Xtreme של Gigabyte

בביקורת זו אנחנו מסתכלים על לוח האם המתקדם והחדיש ביותר עבור מעבדי ה-Threadripper של – זה שמוכן כבר עכשיו לקבל עם 64 ליבות ולסחוט מהם כל טיפת יכולת

זה מה שקורה כשהנדסה ממשיכה להשתפר אצל ענקית החומרה Gigabyte, 'בלית ברירה', כאשר מכריזה על הפלטפורמה השאפתנית ביותר שראינו בעולם המחשבים האישיים.

TRX40 היא פלטפורמה אשר מכילה מעבדים מ-24 עד 64 ליבות וכמות תכונות עשירה במיוחד. לאחר העליה המאסיבית בפופולאריות של מעבד בשנה האחרונה, הגענו לנקודת שיא חדשה עבור מוצר תומך. הביקורת המקיפה לפניכם.

קשה שלא להרעיף מחמאות על פיסת חומרה רצינית שכזאת, אחת שידוע כי עלות היצור שלה גבוהה מאוד, ושמכילה כמות אדירה של מיקרו בקרים, ממשקים ואלומיניום במשקל מאוד מכובד לעיצוב ופיזור חום איכותיים.

שילדת אלומיניום רצינית

כפי שציינו בביקורת, מדובר במוצר שאפתני במיוחד אשר מיועד לאלה שלא מוכנים להתפשר על הטוב ביותר בתוספת ויזואליות מיוחדת. אנחנו כן מרגישים לציין שבמידה ומעוניינים ברוב החומרה שמציע ה-TRX40 Xtreme, ה-TRX40 Master מציע מערכת הספקת חשמל דומה ואת הרוב המוחלט של הממשקים. ויזואלית הוא פחות מרשים, אך מחירו נמוך משמעותית.

חשוב לציין שכרטיס ה-M.2 הרציני שכוללת מגיע אך ורק בגרסת ה-Xtreme. בהתחשב בחומרה של הכרטיס הזה, לא נתפלא אם שוויו מגיע ל-75 דולר ויותר.

במחיר כולל של 850 דולר, לוח האם הזה משמש כדגל ההתקדמות עבור , ואנחנו יודעים שמוצר כזה חשוב כי המלחמה על הכיס מתבצעת בכל נתח שוק. הוא מתקדם במיוחד – אך יקר להחריד.

תגיות
Back to top button
Close
Close