ביקורות בעיכוב קל: תאריך חדש לחשיפת סודותיו של ה-GeForce RTX 2080 • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

ביקורות בעיכוב קל: תאריך חדש לחשיפת סודותיו של ה-GeForce RTX 2080

מועד הסרת אמברגו המידע עבור כרטיסי המסך החדשים מבית יהיה מעתה ה-19 בספטמבר – במקביל עבור צמד הדגמים המובילים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


משתוקקים לקבל מידע בלתי תלוי על כרטיסי ה-Turing הראשונים של בשוק הביתי? זה יקרה רק בעוד שמונה ימים מעכשיו – אחרי שב- החליטו על דחייה קלה למועד הסרת אמברגו המידע עבור דגם ה- 2080, בכדי להבטיח כי למבקרים השונים יהיה מספיק זמן להיערך ולהפיק תוצרים איכותיים ומקיפים.

לפי הפרטים שמקורם באתר Videocardz, הסיבה לדחייה בת היומיים היא בכך שזמינות כרטיסי המסך נכון להיום היא מצומצמת במיוחד, ומנעה ממבקרים רבים הזדמנות לקבל את היחידות המיועדות להם לביצוע עבודתם, בזמן שהשעון דופק והזמן לקראת הדד-ליין מצטמצמם – כך שעיכוב קטן אמור להבטיח כמות מספיקה של נתונים שיהיו זמינים לרגע האמת, הן עבור ה- 2080 והן עבור ה- 2080 Ti היקר עוד יותר.

לא ברור איזה מידע נוסף על הארכיטקטורה עצמה מנעה מאיתנו עד כה, אך אנחנו נקבל בברכה כל רסיס של מידע רלוונטי – ולכן אנחנו מצפים בעניין גם ליום שישי הקרוב, בתקווה שאכן נראה חשיפות חדשות אשר יצדיקו את הדיווחים שמסתובבים ברשת

ב-14 בספטמבר, יום שישי הקרוב, אנחנו עדיין אמורים לקבל את הפרטים הטכניים המלאים אודות ארכיטקטורת ה-Turing עצמה ועל השיפורים שיאפשרו לה להיות יעילה ואפקטיבית יותר מ-Pascal – אך מבחני מעשיים שיצדיקו (או שלא) את רכישת הדור החדש יוצגו רק ביום רביעי בשבוע הבא. נותר לנו רק לקוות שההמתנה הארוכה הזו תצליח להצדיק עצמה, בדרך זו או אחרת.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close