אפל מחפשת פרטנרית חדשה ל-iPad העתידי?

דיווחים ברשת טוענים שהחברה מחפשת חברה נוספת שתרכיב את מכשיר ה-iPad הבא

מכשיר ה-iPhone העתידי הוא מועמד מתאים לתואר "המכשיר המדובר ביותר בשוק" – וזה הישג מרשים מאוד, בהתחשב בעובדה שהוא כלל לא הוכרז עדיין.
לא עובר שבוע מבלי שנשמע על עוד השערה, הערכה או חשיפה כזאת או אחרת בנוגע לסמארטפון, כאשר גם הגירסה הבאה של טאבלט ה-iPad לא נמצאת רחוק מדי, וזוכה לכמות נכבדת של ספקולציות הנוגעות אליה.
הפעם, לשם שינוי, אנחנו לא נתעסק במכשיר עצמו, אלא במי שעתידה להרכיב אותו.

דיווח מהאתר digitimes.com טוען כי אפל עתידה לצרף את Foxconn יצרנית נוספת, שתיקח גם היא חלק בהרכבת מכשיר ה-iPad הבא, כאשר Pegatron Technology (חברת ספין אוף של אסוס) ו-Quanta Computer (מרכיבת המחשבים הניידים הגדולה בעולם) מצויינות כמועמדות אפשריות.

דיווח מוקדם יותר טען כי Pegatron קיבלה הזמנה מאפל לייצור מכשיר ה-iPhone העתידי, כאשר גם הפעם נראה שהיא המועמדת המובילה מבין השתיים.

מי תזכה בג'וב היוקרתי?

ההערכות הן שאפל נדרשת לחפש פרטנריות חדשות להרכבת מכשיריה בעקבות הפיצוץ בקו הייצור של מכשירי ה-iPad במפעלה של Foxconn שאירע ב-20 במאי, ובעקבותיו נהרגו 3 עובדים, נפצעו 15 אחרים ונגרם נזק כבד למפעל – מה שמחייב את החברה לחפש "עזרה", בכדי להבטיח ייצור בהיקפי הענק הדרושים לה.
במידה והדיווח מדוייק, תהיה זו הפעם הראשונה שאת מכשירי ה-iPad לא תרכיב (רק) Foxconn.

ההערכות העדכניות אשר עוסקות בגירסה הבאה של ה-iPad טוענות כי המכשיר יקרא "iPad 2 Plus" או "iPad 2 HD", ויהיה קל ודק אפילו יותר מקודמו, וכמו כן יציע מסך משודרג עד מאוד, ברזולוציית "Retina".

דיווח זה מצטרף אל הדיווחים על מעבר אפשרי של אפל לייצור שבבים אצל TSMC על חשבונה (או בנוסף) של סמסונג, ומעניקים את התחושה הכללית כי הרבה מאוד מתרחש בתקופה זו מתחת לפני השטח בחברת הענק, אז מתי כבר נזכה סוף סוף להכרזה המדוברת?