אסוס משיקה: מסך גיימינג מוזל

הכירו את אחד הדגמים הזולים ביותר שתוכלו להשיג עם תמיכה בקצב רענון גבוה יותר מ-60 הרץ

מסכים עם טכנולוגיה שמאפשרת להם להציג בפועל יותר מ-60 פריימים בכל שנייה הופכים לנפוצים ומקובלים יותר ויותר, לא רק בקרב מושבעים, ולשמחתנו נראה כי המגמה הזאת משפיעה גם על רמות המחיר של דגמים אלו שמתחילה לרדת אל רף סביר בהחלט – כפי שמוכיחה לנו חברת כעת.


אסוס הכריזה רשמית על מסך בשם VP228QG, שמציע מאפיינים בסיסיים למדי אך מבלי לוותר על קצב רענון מירבי מוגבר של 75 הרץ, להצגה מעשית של עד 75 פריימים בשנייה, ביחד עם טכנולוגיית FreeSync של להחלקת התצוגה ללא פגיעה בביצועים.

דגם ה- הכי זול בשוק? בקרוב נגלה

המסך מבוסס על פאנל TN בגודל 21.5 אינץ' וברזולוציית 1080p, עם בהירות מירבית ממוצעת של כ-250 ניט, הארת לד אחורית עם רענון PWM בקצב גבוה למניעת אפקט של 'הבהוב' הקיים בחלק מאמצעי התצוגה, זמן רענון מינימלי של מילישנייה בודדת לפיקסלים, אפשרויות ארגונומיות בסיסיות להטיית התצוגה – וגם רמקולים סטריאופוניים מובנים בהספק 1.5 וואט האחד וחיבורי HDMI 1.4a, 1.2a ו-VGA/D-Sub לטובת תמיכה ראויה לאחור.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


העיצוב הוא בסיסי בהחלט, אך רמקולים מובנים וחיבורי ו- גם יחד הם תוספות חיוביות שלא מוצאים בכל הדגמים ברמת המחיר הזו

אנחנו עדיין לא יודעים מתי בדיוק ה-VP228QG ינחת בחנויות, אך זה כנראה יקרה במהלך השבועות הקרובים, ואולי המחיר? אנחנו מחזיקים אצבעות ומאמינים שהתמחור המומלץ יהיה נמוך מ-200 דולר, ובכך יהפוך את הדגם לאחד מהזולים ביותר עד עכשיו בקטגוריה אותה ניתן לסווג כגיימינג, עם . יהיה שווה את המחיר? בואו לספר מה דעתכם בתגובות.

הדגם הנוכחי מצטרף על מספר מסכי TN נוספים שהציגה אסוס בתקופה האחרונה לשוק הגיימינג התקציבי – כמו ה-VG258Q (בתמונה) שלו קצב רענון מירבי של עד 144 הרץ, עם כמובן