אסוס מצטרפת למירוץ: Ultra HD באריזה קטנה • HWzone
מחשביםמסכים

אסוס מצטרפת למירוץ: Ultra HD באריזה קטנה

המסך השולחני החדש של אסוס מציע פאנל עם רזולוציה מרשימה בגודל מסורתי יותר של 24 אינץ'

לאט אבל בטוח, רזולוציות ה- ממשיכות להרחיב את מעמדן בעולם אמצעי התצוגה. הפעם, יש לנו הכרזה על מסך Ultra HD חדש מבית (שהוצג כבר בעבר, אך כעת אמור להיות בדרכו לחנויות באופן מעשי), שמוותר על הפאנלים הקמורים והמימדים הגרנדיוזיים ומאכלס את רזולוציית ה-2,160×3,840 פיקסלים שלו בגודל אלכסוני של 23.6 אינץ' בלבד, לטובת כל אלו שהשולחן בחדר שלהם מוגבל בגודלו, וגם אלו שנוטים לחטוף כאב ראש כשהמסך שמולם הוא קרוב מדי וגדול יותר.

דגם ה-MG24UQ מציע כמעט את כל מה שהייתם מצפים ממסך שולחני מודרני ומשוכלל, אם פאנל IPS בעל זוויות צפייה רחבות ובהירות ממוצעת של 300 קנדלה למטר רבוע, ניגודיות סטטית של 1,000:1 וניגודיות דינמית של עד 100,000,000:1, זמן תגובה של 4 מילישניות מאפור לאפור עבור הפיקסלים, מצב להפחתת התעייפות העיניים מהגוונים הכחולים, צמד רמקולים בהספק של 2 וואט כל אחד, שישה מצבי תצוגה שונים עבור גיימינג מז'אנרים שונים, כיסוי של 100 אחוזים ממכלול ה-sRGB (בעומק של 8 ביט לכל פיקסל צבע – כלומר תצוגת 16.7 מיליון צבעים), חיבור 1.2, חיבור 2.0 וגם חיבור 1.4 נוסף.

mnm

המסך של אסוס מוגבל אמנם לקצב רענון של 60 הרץ בלבד (אם כי ברזולוציה של , לא בטוח שהחומרה המודרנית הייתה מסוגלת לספק טובים יותר מכך באופן יציב), אך כולל גם תמיכה בטכנולוגיית ה-Adaptive Sync- שתבטיח תצוגה ללא קריעות וללא פגיעה תוכנתית בביצועים – וזה קורה לשמחתנו למרות שהמסך אינו ממותג כחלק מקו ה- של היצרנית הטאיוואנית המכוון לגיימינג.

mnm2

לקינוח, ה-MG24UQ מקבל עוד כמה נקודות חיוביות תודות למאפיינים ארגונומיים נאים, הכוללים יכולת הטייה אנכית והטייה אופקית, התאמת גובה על בסיס ציר של 15 סנטימטרים ומצב Pivot לסיבוב עם כיוון השעון בעד ל-90 מעלות.

mnm1

אנחנו עדיין לא יודעים כמה יעלה המסך החדש, אך עצם העובדה שהוא לא משתייך לקו ה-ROG מעניקה לנו תקווה לתג מחיר שיהיה שפוי יותר, ויוכל להתחרות במסכי ה-4K האחרים בקטגוריית הגודל הזו, כמו אלו של סמסונג ושל דל.

תגיות

תגובה אחת

  1. נשמע מעניין מאוד.
    נמתין למידע לגבי המחיר, כדי לדעת אם באמת מדובר במסך משתלם.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close