אירוח חי באתר ביום רביעי – Office 365 • HWzone
מחשבים

אירוח חי באתר ביום רביעי – Office 365

השבוע השיקה חברת בכל העולם (ובמקביל גם בישראל) את חבילת ה-Office 365 – חבילת מוצרי הענן של החברה. לכבוד ההשקה – אתר HWzone.co.il, בשיתוף עם חברת ישראל, מביא אליכם הזדמנות לבוא ולשאול שאלות את מומחי על המוצר החדש – ובכלל.
 
חבילת ה-Office 365 היא חבילה הכוללת שלל מוצרי ענן (Cloud) המספקת שטח איחסון וגישה לכלים ארגוניים, תוך אפשרות לשיתוף פעולה בין משתמשים. באמצעות חבילת ה-Office 365 מתכוונת מיקרוסופט להתחרות בשלל מוצרי הענן של וחברות אחרות להן מוצרי .
 
תחום הענן הוא תחום חם מאוד בשוק המחשבים בשנים האחרונות, וגם עבור לא מדובר בתחום חדש. למעשה חבילת ה-Office 365 תשלב בתוכה לא מעט שירותים קיימים של .
על מנת לענות על כל השאלות של גולשי HWzone ולהביא מידע נוסף, נארח השבוע באירוח חי באתר שלנו את סער רוזנברג, מנהל המוצר של Office 365 ואת ניר חינסקי, יועץ טכנולוגי בכיר במיקרוסופט ישראל. האירוח יתקיים ביום רביעי, ה-13 ליולי, בשעה 16:00 במערכת הקהילות שלנו בפורום מיוחד שנפתח לנושא. במהלך האירוח תוכלו לשאול בזמן אמת שאלות, להתעניין לגבי פרטים נוספים שלא פורסמו ולשוחח בכל נושא אחר עם אנשי .
 
מיקרוסופט מכוונת את Office 365 בעיקר לשוק העסקי, אך לא רק לשוק חברות הענק אלא בעיקר לעסקים בינוניים וקטנים (כולל עסקים "הפועלים מהבית"). בנוסף, בשל העלות ההתחלתית הנמוכה (כ-6 דולרים בלבד) גם קהל בייתי יכול למעשה להנות מיתרונות החבילה.
ראוי לציין כי גם (לה מספר שרותי כמו Google Docs למשל), אשר מציעה חלק מהשרותים שלה בחינם, גובה כסף עבור השירותים הרציניים יותר של החברה ולמעשה לרווחים אלו לוטשת עיניים.
תוכנת הדואר – ממשק Outlook עם שרת Exchange
גם ללא שרת פרטי
לוח שנה אישי ולוח שנה משותף לכל הארגון –
שליחת זימונים וקביעת פגישות בקלות
חבילת ה-Office 365 מאפשרת שירותי דואר, לוח שנה ורשימת אנשי קשר בממשק Outlook ו-Exchange (עם כתובת המייל המסחרית שלכם ונפח איחסון של 25GB) גם ללא שרת Exchange יקר (בנוסף לשירותי אנטי-וירוס ואנטי ספאם כמובן), שרותי סינכרון ותקשורת כמו SharePoint ו-Lync, שרותי פרסום והצגת מסמכים של כל תוכנות ה-Office דרך האינטרנט בכל התקן נייד וכמובן עריכה משותפת, ניהול מסמכים בענן ועוד. היתרון הגדול של חבילת ה-Office 365 הוא החיבור המלא עם כל תוכנות חבילת ה-Office השולחנית, כאשר בכל שלב בעריכה ניתן לעבור לכלי המלא לביצוע פעולות נוספות. בנוסף מאפשרת לייצר עמודי פומביים ואתרי ישירות מתוך התוכנה, כאשר החברה מבטיחה זמינות של 99.9% עבור כל שירותי הענן וכלי אבטחת מידע ושמירת סודיות – במיוחד לאלו שמתקשים לחשוב על כך שכל המסמכים שלהם יהיו שמורים רחוק רחוק.
לפרטים נוספים על המוצרים בחבילה, כדי שתוכלו להכיר עוד לפני האירוח באתר, תוכלו להיכנס לאתר (בעברית) Office 365 שפתחה .
אתר שנבנה באמצעות כלי Office 365 עריכה משותפת של מספר משתמשים על אותו מסמך במקביל
האירוח החי באתר יתקיים כאמור ביום רביעי הקרוב, ה-13 ליולי, בין השעות 16:00 ו-18:00. את האירוח נקיים בפורום מיוחד שנפתח לצורך האירוח.
כדי לשאול את שאלותיכם עליכם להירשם לאתר שלנו, ולפרסם תגובה בפורום המיוחד. תוכלו לפרסם את שאלותיכם כבר מעכשיו, כאשר כל תגובה תהיה בפוסט נפרד. עד לשעת האירוח כל התגובות ינעלו ולא ניתן יהיה להגיב עליהם, כאשר בזמן האירוח נציגי יענו על השאלות ואתם תוכלו גם כן להגיב ולשאול שאלות נוספות, לשאול שאלות משוב בהתאם לתשובות, למקד את השאלה או להגיב לתשובה שהתקבלה.
יש להקפיד ולשמור על כל חוקי הקהילות שלנו בפורום האירוח, ובכלל זה על שפה נאותה ותרבות דיון.
 
מצפים לראותכם פעילים באירוח – ובאירוחים עתידיים שאנו מתכננים!
 

לכניסה לפורום האירוח החי 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןתגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close