אינטל חושפת בטעות את הדור הבא של מחשבי ה-NUC הזעירים • HWzone
מחשביםמעבדים

אינטל חושפת בטעות את הדור הבא של מחשבי ה-NUC הזעירים

אינטל חוסכת כסף על האקרים ועושה זאת בעצמה – החברה פירסמה "בטעות" את הדור הבא של המחשבים הזעירים שלה, ה- 2.0, עם חדשים ויכולות אלחוטיות משודרגות

מחשבי ה- החדשים של אינטל

אופסי. הדור הבא של המחשב הנייח הזעיר מתוצרת אינטל דלף – על ידי אינטל. המפרט החדש שהחברה פירסמה של מחשב ה-NUC מציג מכשיר ששומר את מימדיו הפצפוניים אך עם תוספת נאה של .

ה- 2.0 מציג מבנה המעוצב מחדש לגמרי, שכעת מגיע עם שני כניסות 3.0 בקדמת המחשב, שאחת מהן (בעלת ציפוי פנימי צהוב) עלולה לאפשר טעינה של מכשירים מחוברים גם כשהמחשב עצמו כבוי. חיבורים אלו באים לצד כניסת 3.5 מילימטר לחיבור אוזניות (או כל כבל Aux אחר) וחיישן IR בחלק השחור בקדמת המחשב. בנוסף, התמונות מרמזות לנו על יכולות אלחוטיות חדשות בצורת NFC או , המתאפשרים כנראה בזכות לכיסוי מתחלף בחלקו העליון של המחשב, תכונה חדשה ומעניינת מאוד.

פרטים נוספים על הדור הבא כוללים תמיכה בזיכרון RAM מסוג DDR3L SO-DIMM, כניסת mPCIe, כניסת SATA מסוג SATA III (במהירות של 6 גיגה-ביט לשניה) ו-M.2 ותמיכה במעבדי Core i3 ו-Core i5-5000 מדור ה-Broadwell החדש. המידע עוד מרמז כי העובי של הגרסה הקטנה יותר של מחשב ה- החדש (המכיל פנימי מסוג SSD) עומד על שלושה סנטימטרים בלבד (לעומת 3.5 סנטימטרים בדור הנוכחי), זאת לעומת הגרסה הגדולה יותר (המסוגל להכיל הארד דיסק סטנדרטי) המגיע בעובי של כחמישה סנטימטרים.

עם כל המידע שאינטל שיחררה בעצמה, אנחנו יכולים בראש שקט לחכות להשקה הרשמית של המחשב הזעיר הבא מתוצרת .

  NUC2a 

מחשב ה- החדש בשתי גרסאותיו (מימין), לוח האם החדש של המחשב הזעיר (באמצע) והמכסה המתנתק (משמאל)

תגיות

4 תגובות

  1. ה NUC באמת יצור נחמד, אבל איך המחירים שלו לעומת התחרות ?

  2. זה לא מוצר זול אלא מוצר נישה. מי שמעוניין במחשב יפה בסלון שלא נראה כמו כלוב של קופים בחנות חרסינה מוכן לשלם.

    IR זה באמת מעניין. צריך לראות איך שלטים / טלפונים תומכים יסתדרו עם זה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close