אינטל: דור ה-Skylake החדש למחשבים נייחים – כבר באוגוסט הקרוב

4 תגובות

מעבדי ה-Skylake המבטיחים של , שהיו צפויים להגיע אלינו כבר בסוף הרבעון השני של השנה לפי התוכניות המקוריות, יגיעו כנראה רק כחודשיים לאחר מכן בכנס ה-IDF של החברה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


intel_roadmap_broadwell_unlocked_skylake1-1024x320
לוח הזמנים שהודלף לפני מספר שבועות של מעבדי ה- החדשים של אינטל

בעיות בייצור? לאחר שכבר קיבלנו הצצה ללוח הזמנים של המעבדים החדשים של Intel המבוססים על ארכיטקטורת Skylake, דיווח חדש מפי העולה ממספר אתרים מצביע על כך שהמעבדים למחשבים הנייחים (לשוק הבינוני) לא יראו את אור היום עד ל-15 לחודש אוגוסט. על פי המידע הקודם, שהציג את כלל מעבדי ה-Skylake וה-Broadwell העתידיים של החברה עד לרבעון הראשון של 2016, מעבדי ה-"Skylake-S" היו אמורים להופיע כבר בסוף הרבעון השני (סוף חודש יוני ) ובתחילת הרבעון השלישי (תחילת חודש יולי) של השנה.


בנוסף, גם מעבדי ה-"Skylake-K" השולחניים לשוק הגבוה (הבאים ללא נעילת מכפלה) צפויים להופיע רק ב-15 לאוגוסט, אותו התאריך שבו עתידה לקיים את כנס ה-IDF השנתי שלה.

על פי המידע, הסיבה לעיכוב בהשקת מעבדי ה-Skylake של החברה נובעת מהרצון של אינטל להבדיל בין הפלטפורמות השונות של החברה ובכך למנוע מצב ובו ארכיטקטורות שונות מתוצרתה מתחרות אחת עם השניה בשוק. אם מעבדי ה-Skylake היו מושקים בתאריך המקורי שעליו דיווחנו לפני מספר שבועות בלבד, חדשים אלו היו צריכים להתמודד עם מעבדי ה- הנוכחיים בשוק, מה שהיה גורם לבלבול ואכזבה לרבים מהצרכנים בשוק.