אייסר מציגה: זן חדש של מחשבים ניידים

עם ארבע ליבות עיבוד וכרטיס עיבוד גראפי ייעודי במעטפת של , ה-Nitro 5 Spin החדש של החברה הטאיוואנית הוא מוצר מסקרן בהחלט

עם ההכרזה על מעבדי ה-Kaby Lake Refresh, נפתח עבורנו מעין עולם חדש של אפשרויות בשוק המחשבים הניידים – כשפתאום ישנם מרובעי ליבות שיהיו זמינים בצריכת הספק נמוכה משמעותית, ויצדיקו באופן ממשי שילוב עם ליבות גראפיות מודרניות ומתקדמות יחסית, עם סיכון מופחת לכך שיווצר צוואר בקבוק משמעותי בביצועים בשל כמות הליבות המצומצמת.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עתה, (Acer) היא אחת מהשחקניות הראשונות בתחום לאמץ את היכולות החדשות, באמצעות ה-Nitro 5 Spin ההיברידי שלה – שאמור להציע יכולות עיבוד וגיימינג סבירות ועממיות במעטפת דקה.

עוד יצירה על תמחור תחרותי, לפחות על הנייר, מאת אייסר

הנייד הטרי מציע מסך 15.6 אינץ׳ ברזולוציית 1080p שמבוסס על פאנל IPS, במעטפת אלומיניום מוברש שחורה אשר משלבת אלמנטים קלים של אדום לצד ציר שמסוגל לבצע סיבוב של 360 מעלות. בפנים, תמצאו את מעבדי ה-Core i5-8250U וה-Core i7-8550U המרובעים של , זכרונות בנפח של בין 8 ג׳יגה-בייט ל-16 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון מבוסס תומך NVMe של עד 512 ג׳יגה בייט – וגם כרטיס מסך מדגם ה-GeForce GTX 1050 עם 4 ג׳יגה-בייט של .

דגם ראשון מתוך רבים שיבוססו על Refresh? כנראה שכן

מקלדת עם הארה אחורית, מערך רמקולים שכולל צמד טוויטרים וסאב-וופר, סורק טביעות אצבע מובנה, קישוריות Wi-Fi 802.11ac כפולת ערוצים, חיבור USB 3.0, USB Type-C ו-HDMI והבטחה לחיי של כעשר שעות משלימים את התמונה עבור הנייד, שאת מימדיו המדויקים אנחנו עוד לא יודעים – אך אין ספק שהוא מרשים עבור יחידה עם ארבע ליבות עיבוד וכרטיס גראפי מודרני.

עד היום כנראה שלא הייתם יכולים לקבל ארבע ליבות עיבוד פיזיות בתצורה שכזו

לא מדובר כמובן במפרט גיימינג אימתני, אך כן מדובר במערך אפקטיבי שיהיו מתאים יותר לביצוע המשימה מרובם המוחלט של הדגמים הזמינים בתצורה דומה, וזה הוא החידוש המשמעותי, למעשה.

ה-Nitro 5 Spin יגיע אל החנויות בתחילת חודש נובמבר, עם תג מחיר התחלתי של 1,000 דולר בארצות הברית – לא ממש זול, אך גם לא יקר באופן מוגזם, בוודאי אם להשוות לדגמים כמו ה-XPS 15 או ה-Zenbook Pro שמציעים את אותו רעיון בסיסי של יכולות עיבוד מפתיעות באריזה קומפקטית עד כמה שניתן. אילו הצעות בלתי רגילות נוספות נוכל למצוא בשוק עם דגמי ה--R וגם דגמי ה- הניידים שמעבר לפינה? כנראה שעד סוף השנה נראה מגוון לא קטן שלהן.