אייסר: ויסטה מאכזבת מאוד • HWzone
מחשבים

אייסר: ויסטה מאכזבת מאוד

נשיא אייסר, ג'יאנפראנקו לאנסי, יצרנית המחשבים הרביעית בגודלה בעולם, הפך השבוע לנציג הראשון של יצרנית מחשבים אשר מדבר בגנותה של מערכת ההפעלה ויסטה. בראיון שהעניק למהדורה הגרמנית של מגזין Financial Times ציין לאנסי כי התעשייה כולה מאוכזבת מאוד מויסטה. לדבריו, יציבות המערכת החדשה היא בהחלט בעיה, והמשתמשים מצביעים ברגליים כך שלהשקתה של ויסטה הייתה ההשפעה הקטנה ביותר על מכירות מחשבים בהיסטוריה מבין כל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט. הוא הוסיף כי הוא לא רואה כיצד המחשב ישתנה במחצית השנייה של 2007.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מאכזבת?
לדבריו של לאנסי, עסקים רבים, קטנים כגדולים, ביקשו מאייסר לספק להם מערכות אשק מותקנת עליהן Windows XP במקום ויסטה החדשה. אייסר היא בהחלט לא היחידה, גם HP, דל, לנובו, וטושיבה נדרשו לכך לפי לקוחותיהן ודל אף מציעה מספר דגמים של המחשבים שלה עם XP גם ללקוחות השוק הפרטי. זו לא הפעם הראשונה שאייסר תוקפת את מיקרוסופט ומערכת ההפעלה החדשה שלה.

במיקרוסופט כמובן מבטלים את דבריו של לאנסי ומצביעים על המספרים, אשרל לטענתם מדברים בעד עצמם, יותר מ-40 מיליון רשיונות אשר נמכרו בעולם כולו. מצד שני, לאחרונה דיווחה מיקרוסופט כי היא מגדילה את הצפי שלה למכירות של XP, מ-15 אחוזים ל-22 אחוזים מסך המכירות של רשיונות מערכות הפעלה . את השאר, 78 אחוזים מהווה על שלל גרסאותיה.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close