אופיס בעננים • HWzone
מחשבים

אופיס בעננים

מהיום ניתן יהיה לסנכרן מסמכים מה-Office בין מחשבים בעזרת מיחשוב ענן
 
מיקרוסופט אולי לא תהיה מרוצה מזה, אך שחררה השבוע תוסף לחבילת התוכנות המשרדיות Office, אשר מאפשר למשתמשים לערוך את המסמכים שלהם בקלות ונוחות מכל מחשב, וכל זאת בעזרת שירותי מחשוב הענן של .
התוסף החדש נקרא Cloud Connect for Microsoft office, והיתרון המרכזי שבו הוא האפשרות לערוך את המסמכים שלכם בעזרת תוכנות ה-Office ולסנכרן את עבודתכם לשירות ה-Google Docs בכל פעם שתשמרו את המסמך, כך שתוכלו להמשיך לעבוד על המסמכים שלכם גם מחוץ לבית. התוסף תומך אפילו בעריכה של יותר ממשתמש אחד, אולם השינויים במסמך לא מוצגים לכולם באופן שוטף, בניגוד לשירות ה- Docs הקיים, מה שעלול לגרור בעיות שונות.

בשונה מעורך המסמכים של , הסינכרון בתוכנות ה-Office לא מתבצע באופן תמידי אלא ע"י לחיצה על המקש המיועד לכך. לטענת זו אינה טעות, אלא פיצ'ר: מנהל המוצר של Docs, ג'ונתן רושל, טוען כי "מכיוון שמאז ומעולם תוכנות ה- דרשו מהמשתמש לשמור בעצמו את המסמכים, אין סיבה לשנות זאת עכשיו".

מאידך, אם אתם בכל זאת לא סומכים על עצמכם שתזכרו לשמור את המסמך, מרבית תוכנות ה-Office מסוגלות לשמור אוטומטית את המסמכים – תכונה שכאמור חסרה בשלב זה בתוסף של .

תוסף ה-Cloud Connect מגיע כשנה אחרי שגוגל רכשה את חברת DocVerse, אשר בנתה את שירות ה-Google Docs המקורי. נכון לעכשיו התוסף זמין רק לחלק מלקוחות

Apps for Business, ואם אינכם נמצאים ברשימה זו (וסביר להניח שאתם לא), תאלצו לחכות עד שהתוסף יהפוך זמין לציבור הרחב, עם שחרורו הרשמי.

ה-Cloud Connect יהווה את החלופה היחידה, נכון לעכשיו, לשירות ה-SkyDrive של מיקרוסופט – אומנם לא המציאה את הגלגל, אך תחרות בעננים תמיד תיטיב עם הצרכן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


 תגיות

3 תגובות

  1. מאיפה מורידים?
    ניסיתי להוריד וממה שהבנתי זה יתשחרר בעתיד לכולם, ובחינם, אבל כתבתם שהיא שיחררה כבר, מישהו?

  2. אבטחת מידע מישהו?
    רובו של המידע עובר לאט לאט לאחסון בWAN
    ואז יצור לא מעט בעיות של אבטחת מידע לעומת זאת זה יעשה לא מעט כסף :]

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close